آموزش اتوکد + فیلم آموزش رایگان مقدماتی تا پیشرفته

آموزش اتوکد + فیلم آموزش رایگان مقدماتی تا پیشرفته

اتوکد یک برنامه حرفهای است که در تغییرات انعطاف پذیری زیادی دارد و دارای قابلیت بررسی خودکار مشخصات است. دوره آموزش اتوکد در این موسسه توسط اساتید برجسته و حرفهای به صورت حضوری و غیرحضوری برگزار میشود. امکانات و قابلیتهای بسیار کاربردی در اختیار طراحان قرار داده و به ابزاری کاربردی و ضروری برای طراحان تبدیل شده است. مهندسین و طراحان با کمک اتوکد به راحتی طرحهای موردنظر خود را در زمان کمتر و با دقت بسیار بالایی ترسیم میکنند. با توجه به این که تمامی مراحل انجام یک پروژه از طراحی تا اجرا بر مبنای نقشه های دو بعدی ترسیم شده در اتوکد پیش میروند همه افراد دخیل در پروژه نیاز به تسلط کامل بر این نرمافزار دارند.

نظرات مشتریان دوره اتوکد

سلام به هر دو روش می توانید سفارش بدید، هم خرید dvd و هم خرید لینک دانلود. به شما توصیه می کنیم حتماً دو نرم افزار اصلی نقشه کشی برق صنعتی را یاد بگیرید. در نتیجه، دانستن رابط اتوکد به شما بینشی در مورد استفاده از سایر برنامههای ارائه میدهد. دانش مورد نیاز برای انجام همه این کارها تنها زمانی به دست میآید که شما در برنامه نرم افزاری آموزش ببینید. من دنبال یادگیری نقشه کشی برق صنعتی هستم به صورت کامل. من شانزده سالمه و کارخونه داریم ولی با مشکل نقشه کش مواجه شدیم میخوام خودم نقشه کشی کنم و کاملا صفر کیلومتر هستم حتی نمیدونم موضوعات نقشه کشی چی هست …… نقشه کش های قبلی هم چیزی نگفتن….

چون من هزینه کلاس ندارم. چون برای طراحی نظام مهندسی نیاز به آموزش دستور های اتوکد دارم. شما می توانید در طول دوره یا در پایان دور های آموزش اتوکد اقدام به شرکت در آزمون آنلاین اتوکد نمایید و مهارت های خود را در خصوص مباحثی که یاد گرفته اید مهک بزنید. با تشکر از لطف شما مجموعه آموزش avr کد ویژن تالیف آقای دکتر یزدانی می باشد و از مولف اتوکد الکتریکال فعلاً محصول دیگری وجود ندارد. خیر این آموزش فقط مختص نقشه کشی برق صنعتی است. سلام، خیر برای آموزش مورد نظرتان می توانید به آموزش eplan pro panel مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید