چگونه یک نرم افزار خوب انتخاب نماییم ؟

پس هر چیزی که در کامپیوتر شما سخت افزار نباشد؛ یک نرم افزار است. ویرایشگر کد میتواند به عنوان یک نرم افزار مستقل مورد استفاده قرار بگیرد و یا در مرورگر یا یک محیط یکپارچه توسعه نرمافزار (IDE) تعبیه شده باشد. اگر چه ممکن است که یک نرم افزار در سیستم عامل های مختلف قابل شناسایی باشد ولی این واقعیت را تغییر نمیدهد که هنوز به عنوان نرم افزار در نظر گرفته شده اند.

به هرحال با توجه به نیاز شما در ادامه لیستی از این دست نرم افزار ها به شما ارائه می گردد. همچنین در حقیقت برنامه ها محدود به سیستم عامل های خاص میباشند. درایور های دستگاه، تصاویر، اسناد و دفترچه های راهنما فقط چند مورد نرم افزار میباشند که جزو برنامه ها به حساب نمیایند. نرم افزار بازاریابی، پلی است که فروشندگان را به بازاریابان وصل می کند و محتواهای مناسبی که می توان برای سرنخ های فروش ارسال کرد را در اختیار فروشندگان قرار می دهد. برای همه کسانی که به نرم افزار تپسی یا اینترنت دسترسی ندارند، 1630 یک راه سریع و آسان برای درخواست آنلاین خودرو است.

این نرم افزار به مدیران و کارشناسان پروژه کمک می کند تا بتوانند برای یک پروژه برنامه زمانبندی تهیه نمایند، همچنین این نرم افزار آنها را در تخصیص و تسطیح منابع و بودجه بندی به آنها کمک می کند. تنها نقطه ضعف Followerwonk این است که نمیتوان از آن در سایر رسانههای اجتماعی مانند فیسبوک، اینستاگرام و لینکدین استفاده کرد.

از آنجایی که یک CRM خوب قادر است انواع اطلاعات را در خود نگه دارد، میتواند نقطه تجمع تیمهای مختلف باشد. این نرم افزار وقتی مورد استفاده قرار میگیرد که شرکت نیاز به ثبت انواع عملیات حسابداری خود و ثبت تمام گردش های مالی شرکت داشته باشد. این ها به عنوان برنامه در نظر گرفته نمیشوند. قطعا شما نمیخواهید بهترین مشتریانتان احساس کنند از آنها قدردانی نمیشود، اما اگر مشتریان خود را نشناسید، برآورده کردن این خواسته دشوار خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید