همه چیز درباره نرم افزار تحت وب

شما به نرم افزاری نیاز دارید که پتانسیل رشد شما را حداکثر کند، هزینه ها را کاهش دهد و درآمد را افزایش دهد. نرم افزارهای آماده انعطاف پذیرتر هستند و بهتر می توانند با الزامات کسب و کار شما تطبیق یابند. با توجه به قابلیتهای وب در حال حاضر در سراسر جهان بسیاری از نرم افزارهای ادارای که قبلا در زیرساخت ثابت پیادهسازی میشدهاند، به عنوان نرم افزارهای تحت وب یا شبکه ارائه میشوند. قبل از آنکه تصمیم بگیرید کدام نوع نرم افزار نیازهای کسب و کار شما را بهتر برآورده می سازد، باید مزایا و محدودیت های نرم افزارهای از پیش آماده و سفارشی را مدنظر قرار دهید.

قبل از تصمیم درباره نوع نرم افزار، نیازهای کسب و کار خود را شناسایی کنید و تمام گزینه های ممکن را مدنظر قرار دهید. هر کدام از این گزینه ها مزایا و معایبی دارند که کسب و کارها باید قبل از تصمیم گیری مدنظر قرار دهند. هزینه نرم افزار از طریق فرایند تخمین پروژه تعیین می شود.

به این خاطر که الزامات و نیازمندی های پروژه مستقیماً با هزینه پروژه تناسب و ارتباط دارد، با تعیین و مطرح کردن الزامات پروژه، می توانید دریابید هزینه پروژه چقدر می شود. بزرگترین چالش برای اجرای کسب و کار ایجاد تعادل بین نیازهای کوتاه مدت با اهداف بلندمدت برای رشد آن است.

از آنجا که رقبای شما محصول مشابهی استفاده می کنند، نرم افزارهای آماده مزیت زیادی ایجاد نمی کنند. در راستای این تلاش ها، در سال 1397 ، دولت دوازدهم، با هدف تجمیع تمام خدمات، اقدام به ایجاد و معرفی نرم افزاری نمود که تحت عنوان ” برنامه دولت همراه ” شناخته می شود.

به عبارتی چنانچه مودی با هر کدام از اطلاعات نام کاربری خود وارد نرم افزار هوشمند گوشی شود پروفایل مالیاتی کامل خود و اطلاعات سایر ثبت نام های خود را مشاهده می نماید. از این رو، آن ها دقیقاً می دانند شما به چه نتایجی می توانید دست یابید و محدودیت هایتان چیست. فینتو این امکان را به شما می دهد که 15 روز به صورت رایگان از نرم افزار تحت وب حسابداری استفاده کرده و بعد از آن با خیال راحت بسته های سالانه خود را خریداری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید