همه چیز درباره نرم افزار تحت وب

با این ابزار میتوانید با بهترین کلیدواژهها و کلمات کلیدی سوالی آشنا شوید و با انتخاب بهترینها، رتبه سایت خود را در گوگل بالا ببرید. از آنجایی که ممکن است صدها نرم افزار برای ویرایش کد و کدنویسی در بازار وجود داشته باشد، به همین خاطر انتخاب برای کدنویس و برنامه نویس میتواند سخت شود.

این برنامه ابزارهایی برای وبلاگنویسی، شبکههای اجتماعی، مدیریت و حتی تجزیه و تحلیل بازاریابی دارد که معمولا بین مردم هم محبوبیت زیادی پیدا کرده است. در این نرم افزار بازاریابی سه رویکرد کلی وجود دارد. هاب اسپات یکی از معروفترین سایتها و ابزارهای بازاریابی است و کمتر کسی در این دنیای گسترده با این ابزار آشنایی ندارد. ابزارهای بازاریابی دیجیتال به متخصصان بازاریابی کمک میکند تا کمپینهای بازاریابی خود را ایجاد، آزمایش و آنالیز کنند.

گوگل آنالیتیکس، یکی از بهترین و معروفترین ابزارهای اصول بهینهسازی سایت و سئوی سایت است. Samepage، یکی از نرم افزارهای بازاریابی دیجیتال برای ردیابی و پیگیری آسان پروژههای تیمی است. بازاریابی مبتنی بر حساب کاربری (Account Based Marketing) یک استراتژی بازاریابی B2B است که از مجموعه ای از ابزار و فرآیندها برای ایجاد کمپین های شخصی سازی شده ای متناسب با اکانت های هدف استفاده می کند. بازاریابی درونگرا، اساسا یک تاکتیک بازاریابی است و به خودی خود نمی تواند مشتریان احتمالی را در قیف فروش هدایت کند. طبق گفته یکی از کارشناسان معروف بازاریابی از استودیوی Orbit Media Studios، وب سایت شما بهترین دارایی بازاریابی شماست و Google Analytics بهترین ابزار برای اندازهگیری عملکرد آن است.

این نرم افزار میتواند از طریق پنل تحت وب، امکانات و گزارشات بسیار کاربردی در اختیار شما قرار دهد. Serif Affinity Publisher این نرم افزار ابزاری بسیار قدرتمند و نسل بعدی نرم افزارهای Publisher حرفه ای است که می تواند بینش شما را در رابطه با نحوه تعامل با موضوعات مختلف تغییر دهد. مزیت این ابزار این است که میتوانید محدودیت بودجهای برای میزان هزینه صرف شده تعیین کنید.

بازاریابی درونگرا لزوما منجر به ایجاد میزان زیادی از سرتخ های فروش نمی شود. هر فردی که بازاریابی دیجیتال را خیلی حرفهای انجام دهد، امکان ندارد که بدون این ابزار کار کند. این امر کمک می کند تا بتوان تعامل با هر مشتری از طریق وبسایت، ایمیل و شبکه های اجتماعی را متناسب با خواست و نیاز وی خودکار کرد.

دیدگاهتان را بنویسید