نرم افزار ERP چیست؟

در ضمن هرگونه سوالی داشتید در همین صفحه و در قسمت نظرات پرسیده و منتظر جواب کامل آن بمانید. در صورتی که این مقاله برای شما مفید بوده با ارائه نظرات و پیشنهادات خود دلگرم کننده تیم تولید محتوای آریا تهران باشید. به روز رسانی برای گوشی های موبایل از طریق وب سایت ما مقدور نیست.

به روز رسانی نرم افزار با استفاده FOTA(به روز رسانی نرم افزار، به صورت هوایی) امكان پذیر است. نرم افزار مدیریت فروش کافی شاپ رادیکال و همچنین نرم افزار حسابداری رستوران و فروشگاه به نام نگین و… که در ادامه به معرفی همه خواهیم پرداخت. احتمالا تعجب آور نیست که یک نرم افزار با نرم افزار های دیگری با نام نرم افزار های برنامه نویسی ایجاد شود.

3. فایل دانلود نباید در پوشه و یا مسیری که نام فارسی در آن وجود دارد ذخیره شده باشد. با اعمال این تغییرات، احتمال دارد که برخی عیوب جدید وارد شوند و باعث خیز منحنی آهنگ شکست شوند. در آپدیت 21 تیم سازنده حتی پا را از این نیز فراتر گذاشتهاند و بسیاری از قابلیتهای حساس و ضروری نرمافزار را از نو طراحی کردهاند.

بسیاری افراد صاحب کسب و کار به دنبال استفاده و دانلود نرم افزار حسابداری رایگان هستند. بسیاری از فروشندگان کوچکتر ERP ، نرم افزاری را ارائه میدهند که Best Practice هایی با تمرکز بر صنایع خاصی مانند تولید، خردهفروشی، مراقبتهای بهداشتی یا بخش عمومی را اداره و مدیریت میکنند. نرم افزار ERP یا برنامه ریزی منابع سازمان، یک سیستم نرم افزاری ماژولار است که با هدف یکپارچهسازی فرایندهای اصلی کسبوکارها در یک سیستم واحد، طراحی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید