نرم افزار ERP چیست؟

مودیان مالیاتی پس از تکمیل ثبت نام شماره اقتصادی خود دارای یک نام کاربری و کلمه عبور محرمانه می باشند که می توانند از بسیاری از خدمات الکترونیک مالیاتی از جمله نرم افزار هوشمند گوشی استفاده نمایند. مشتری بايد درخواست غيرفعال نمودن شماره سيم کارت را به شعبه اعلام نمايد. مثلا قطع و وصل شدن اینترنت، و یا کیفیت پایین سرویس اینترنت، ممکن است منجر به بروز این مشکل شود.

برای نمونه هنگامی که با یک برنامه اجرای موسیقی کار میکنید، کارت صدای رایانه با برنامه پخش موسیقی همکاری میکند و یک آهنگ یا پرونده (فایل) ارتبا بین این تنها قسمتی از کار سیستم عامل است. با فشرده سازی فیلم ها، در زمان اشتراک گذاری حجم کمتری از اینترنت خود را مصرف کنید. همیشه به این فکر می کنید که کدام نرم افزار قابلیت های بهتر یا بیشتری دارد؟

استفاده از نرم افزار سی آر ام (CRM) به شما کمک میکند ارتباط بهتری با مشتری های کسب و کار خود داشته باشید. کسب و کارها می توانند با اتصال نرم افزار بازاریابی به یک نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM)، تعاملات انجام شده را بر اساس داده های هر مشتری، پیگیری کرده و برای اقدامات بعدی تصمیم گیری کنند.

بنابراین میتوان گفت، ارزیابی مشتریان از خدمات پس از فروش سازمانها، یکی از شاخصهای اساسی تصمیم، برای شروع یا ادامه ارتباط با یک سازمان است. به کمک این فناوری، می توان تعاملات انجام شده با مشتریان را پیگیری کرد و خدماتی که طی فرآیندهای بازاریابی، فروش و پشتیبانی به وی ارائه می شود را متناسب با نیازها و علائق هر مشتری، شخصی سازی کرد.

نرم افزار CRM ابزاری برای مدیریت فرایندهای اشاره شده است و همهی دادهها و اطلاعات مشتریان را بهشکل کاملا متمرکز در سیستم نگهداری میکند. پیچیدگی طراحی نرم افزار فروش تحت وب، بهمراتب از دو مدل قبلی بیشتر است؛ چرا که نیاز به ادغام با سایر نرمافزارها برای مدیریت پرداختها دارد.

دیدگاهتان را بنویسید