نرم افزار ERP چیست؟

چراکه پردازش تنها در سمت کلاینت صورت می گیرد و نیاز نیست که تبادل اطلاعات و داده با سرور صورت گیرد. اگر به فکر یادگیری برنامه نویسی هستید که بتوانید نرم افزارهای تحت ویندوز با آن بنویسید پیشنهاد میکنم به سمت زبان برنامه نویسی سی شارپ بروید. این زبان برنامه نویسی یک زبان ساده، پیشرفته و دارای امکانات کامل تکنیک های برنامه نویسی شی گرا میباشد که شباهت زیادی به زبان های سی و سی پلاس پلاس دارد. به علاوه ویژگیهای پیشرفته و مهم زیادی برای بسیاری از مشاغل رسانههای اجتماعی دارد. در نتیجه به جای به کار بردن یک کمپین برای مجموعه گسترده ای از اهداف، می توانید کمپین های متفاوت برای تحت تاثیر قرار دادن هر کدام از هداف ها ایجاد کنید.

مثل: فتوشاپ، پریمیر، مجموعه آفیس و هر نرم افزاری که با نصب در محیط سیستم عامل ویندوز، اجرا می شود. یک سیستم ERP معمولا در هسته چنین توانمندیهایی قرار دارد. یعنی می توانید با مراجعه به منوها در ابتدا سیستم عامل و سپس ورژن مورد استفاده تان را انتخاب کنید و به گردش در نرم افزار های موجود بپردازید.

زبان برنامه نویسی سی شارپ، پر استفاده ترین زبان برنامه نویسی موجود در ایران است. در ایران بیش از ۹۰ درصد برنامه های ویندوزی که ساخته می شود از این زبان برنامه نویسی استفاده کرده اند. ارتباط بین نرم افزار و سخت افزار به عهده برنامه نویسی است. هزاران نرم افزار برای ویندزو درست شده اند.

بعد از اینکه جواب سوال نرم افزار تحت ویندوز چیست؟ که صد در صد خود شما، هم تعداد زیادی از آنها را نصب و اجرا کرده اید. این نرم افزار تعداد زیادی از فرمت های گرافیکی را پشتیبانی می کند همچنین فتوشاپ به شما اجازه می دهد تا برای ایجاد تصاویر و ویرایش از آن استفاده کنید . یکی از مهمترین مزایای این نوع برنامه ها داشتن اعتبار کافی در آنهاست. مثلا این نوع برنامه می تواند به رجیستری دسترسی داشته باشد، درحالیکه برنامه های تحت وب این اعتبار را ندارند. در نتیجه می توان یک برنامه با رابط گرافیکی زیبا و قدرتمند طراحی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید