نرم افزار ERP چیست؟

هاب اسپات یکی از معروفترین سایتها و ابزارهای بازاریابی است و کمتر کسی در این دنیای گسترده با این ابزار آشنایی ندارد. به عنوان مثال فرض کنید کسی “بهترین سالن ورزشی TRX در تهران” را جستجو میکند. به عبارتی چنانچه مودی با هر کدام از اطلاعات نام کاربری خود وارد نرم افزار هوشمند گوشی شود پروفایل مالیاتی کامل خود و اطلاعات سایر ثبت نام های خود را مشاهده می نماید.

پس از هر ابزاری که استفاده میکنید حتما در کنار آن گوگل آنالیتیکس را هم داشته باشید. باید همه موارد را یک به یک در کاغذ درخواستهایتان بنویسید. انجام بازاریابی درونگرا نیاز به حجم بالایی محتوا دارد، در نتیجه به کارگیری چنین روشی می تواند برای شرکت هایی که زمان زیادی برای تهیه مجموعه ای از محتواهای مختلف ندارند دلهره آور باشد.

مزیت این ابزار این است که میتوانید محدودیت بودجهای برای میزان هزینه صرف شده تعیین کنید. مطمئنا شما میتوانید روی SEO خود کار کنید و امیدوار باشید که به صورت ارگانیک در نتایج اول گوگل ظاهر شوید. طبق گفته یکی از کارشناسان معروف بازاریابی از استودیوی Orbit Media Studios، وب سایت شما بهترین دارایی بازاریابی شماست و Google Analytics بهترین ابزار برای اندازهگیری عملکرد آن است.

این نرمافزار ابزارهایی برای اتوماسیون بازاریابی داخلی، مدیریت لید، بازاریابی شبکههای اجتماعی، داشبورد مدیریت فروش و همچنین تجزیه و تحلیل ارائه میدهد و میتوان گفت هر آنچه که بازاریابان نیاز دارند را یک جا جمعآوری کرده است. این ابزار اولین منبع ترافیک تا تبدیل نهایی را به اطلاع شما میرساند و یک نیاز ضروری برای وبمسترها است. این برنامه ابزارهایی برای وبلاگنویسی، شبکههای اجتماعی، مدیریت و حتی تجزیه و تحلیل بازاریابی دارد که معمولا بین مردم هم محبوبیت زیادی پیدا کرده است.

بنابراین تعداد زیادی بازدیدکننده جذب میکنید. این نرم افزار تعداد زیادی از فرمت های گرافیکی را پشتیبانی می کند همچنین فتوشاپ به شما اجازه می دهد تا برای ایجاد تصاویر و ویرایش از آن استفاده کنید . حالا این شمایید که با توجه به حیطه شغلی خود باید تصمیم بگیرید که کدام یک از این برنامه ها را خریداری نموده و اقدام به نصب و استفاده از آن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید