نرم افزار ERP چیست؟

بنیاد مهندسی نرم افزار، لایه فرایند است. یک چارچوب فرایند کلی برای مهندسی نرم افزار شامل پنج فعالیت می شود. نرم افزار حسابداری مالی پویا با توجه به امکانات خاص تعبیه شده در برنامه گزینهای مناسب برای اجراء و پیاده سازی در شرکت های گروه میباشد. نرم افزار مطب شرکت سلاک طب توسط تیم قوی برنامهنویسی در این شرکت با همکاری پزشکان این مجموعه تهیه شده است.

یوتیلیتی ها برنامه های کوچکی هستند که غالبا برای اجرای وظایف خاص در سیستم عامل مورد استفاده قرار می گیرند. برنامه مدیریت مطب با داشتن محیطی ساده و کاربردوستانه و امکانات بسیار زیادی که در خود دارد از محبوبیت بسیاری در بین پزشکان، دستیارانشان و منشیهای مطب پیدا کرده است.

۲. پس از نصب نرم افزار با ایمیل و پسورد خود در سایت کتابراه ، وارد نرم افزار شوید. پزشک در برنامه مدیریت مطب میتواند برای خود Templateهای آماده تعریف نماید. متامدلهای خود را برای هر گام در مسیر حرکت از نیازمندیها تا کدهای منبع طراحی نماید. قابلیت تعریف انواع بیماریها در برنامه مدیریت مطب سرعت عمل پزشک را بالا میبرد.

قابلیت تعریف سؤالات سوابق شخصی برای پرونده هر بیمار در برنامه مدیریت مطب وجود دارد. ثبت عکس و نتیجه تست آندوسکوپی در برنامه مدیریت مطب امکانپذیر است. برخی پزشکان در برنامه مدیریت مطب از قابلیت Favorite استفاده میکنند. تستهای مربوط به بخش نورولوژی در این برنامه قابلیت ثبت و جواب دهی دارند.

زمانی که پزشک در برنامه مدیریت مطب نسخه را تجویز نمود میتوان آن را در سربرگ برای بیمار پرینت گرفت. قابلیت کارت سلامت الکترونیک و تشکیل پرونده سلامت در این برنامه گنجانده شده است. صندوق در برنامه مدیریت مطب قابلیت چاپ قبض برای بیماران را دارد. در این مطلب در مورد امکانات، ویژگیها و قابلیتهای برتر و متمایز نرم افزار مدیریت مطب یا همان EMR شرکت سلاک طب توضیحاتی ارائه خواهیم کرد. MathWorks MATLAB جدیدترین نسخه نرم افزار شرکت Mathworks است که به تازگی به بازار عرضه شده است. به عبارت دیگر نرم افزار CRM یک دستیار تمام عیار برای تیم فروش، پشتیبانی و … میباشد که به آنها کمک میکند تا تعاملی بسیار باکیفیت و بینقص با مشتریان شرکت داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید