نرم افزار و برنامه های ایرانی

ابزارهای در نظر گرفته شده در نرم افزار Ableton Live Suite محیط گرافیکی و شبیه سازی شده یک استدیو آهنگ سازی را برای کاربران فراهم کرده است . در برنامه مدیریت مطب میتوان به تعداد نامحدود کاربر یا کلاینت با دسترسیهای مختلف مربوط به هر سمتی را تعریف نمود. در این بخش از نرم افزار مطب تعاریف مختلفی وجود دارند.

برای سهولت در ثبت انواع آزمایش میتوان در برنامه مدیریت مطب پنل های مختلف را تعریف نمود و حتی امکان تنظیم آزمایش های پیش فرض برای هر پزشک وجود دارد. مشاهده کلیه اطلاعات بیمار در خلاصه پرونده و پرینت گزارش خلاصه پرونده بیمار در برنامه مدیریت مطب امکانپذیر است. علائم حیاتی بیماران و مشخصات جسمی آنها را میتوان در پرونده هر شخص ذخیره نمود تا دسترسی به اطلاعات برای هر ویزیت در برنامه مدیریت مطب ساده و آسان باشد.

ذخیره کردن انواع گرافی های رادیولوژی نیز در پرونده بیماران امکانپذیر است. در نرم افزار مطب میتوان انواع سونوگرافیهای بیماران را به همراه تصاویر و فیلم آنها اضافه و ذخیره نمود. برای اطلاعات بیشتر در مورد محیط داخلی این نرم افزار های حسابداری می توانید وارد صفحه آموزش نرم افزار حسابداری شده و از فیلم های رایگان آموزش این نرم افزارها استفاده کنید.

این در حالی است که بخشی از سیستم ERP در محل (لایسنس) و بخشی دیگر در ابر اجرا می شود. تعداد بیماران در هر روز و مشاهده صورتحساب و وضعیت مالی بیمار در برنامه مدیریت مطب قابل دسترسی و چاپ است. تشخیص افتراقی توسط پزشک در برنامه مدیریت مطب قابلیت تعریف دارد.

دیدگاهتان را بنویسید