نرم افزار سبدگردانی

ایده آل سیستم، چند سالی است که پکیج مدیریت امور مالی به نام ناپال را روانه بازار کرده و در فهرست محصولات به نسبت ارزان محسوب م یوشد. گروه ماهان، محصول مالی خوبی را به همین نام روانه بازار کرده که در فهرست نرم افزارهای بالای ۲۰ میلیون ریال قرار می گیرد.

یاس تلاش کرده تا نفوذ ناپذیر بوده و پیام رسان اختصاصی آن، قابلیت تبادل اطلاعات مالی میان کاربران را تحت شبکه فراهم می کند. پنجره ای باز می شود که توسط آن محل قرار داشتن عکس را انتخاب کرده و تصویر مورد نظر را می یابیم و روی آن کلیک کرده و گزینه insert را میزنیم با این کار تصویر وارد سند میشود.

در مبحث قبلی گفتیم که یکی از دلایلی مهمی که باعث شده است که نرم افزار هلو مورد استقبال کاربران قرار گیرد این است که به راحتی با کاربران ارتباط برقرار می کند. یکی از این گزارشهای که بسیار موردتوجه سبدگردانها قرار میگیرد، «سبدگردان در یک نگاه» است که در لحظه وضعیت داراییهای سبد را نشان میدهد و گزارشی مختصر، مفید و بسیار کاربردی برای ارائه به مدیران و همینطور مشتریان سبدگردانی است. با استفاده از گزینه های اول و دوم، کاربران قادر می باشند که با وارد کردن شماره سند حج و کد ملی خود، از آخرین وضعیت سند حج تمتع و حج عمره خود کسب اطلاع نمایند.

اما با استفاده از گزینه سوم، تمامی افراد قادر خواهند بود بدون مراجعه حضوری به دفاتر پیشخوان دولت، از آخرین وضعیت صدور کارت ملی خود اطلاع حاصل نمایند. جهت مشاهده امکانات نرم افزار ردیابی آریانا و نرم افزار ردیابی تلتونیکا به لینک های مربوطه مراجعه فرمایید. قیمت های تخمین زده شده براساس قیمت های برون سپاری شده تعیین شده اند.

پندار سیستم، گزینه ای است که برای افرادی که دنبال سادگی در عین کارآیی با قیمت مناسب هستند. ااگر به دنبال مجموعه ای برای استفاده از فناوری روز در مدیریت مالی هستید، ناپال، راهکارهای جامع ارائه می کند با ۳ دهه فعالیت دراین حوزه. برای مدیریت و برنامه ریزی منابع سازمان که بخشی از آن، مقولات مالی است، محصول تحت وب و ویندوز این گروه، توصیه می شود که رابط کاربری خوب و محیطی شیک با قابلیت سفارشی سازی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید