نرم افزار اندروید • دانلود رایگان

« اطلاعات این نرم افزار توسط سازنده آن (مجموعه نرم افزاری آی سافت) مستقیما در آرمانت ثبت شده است و مسئولیت درستی آن بر عهده آرمانت نیست. این مجموعه به منظور کاهش قیمت محصولات تمام شده همواره سعی در استفاده از تکنولوژی های روز دارد و به همین دلیل توانسته است محصولات خود را قیمت بسیار عالی به بازار عرضه نماید.

با کمک این نرم افزار فیلم های خود را فشرده کنید و آن ها را به راحتی در رسانه های اجتماعی مختلف به اشتراک بگذارید. وقتی دادهها در رایانه خاصی ذخیره میشوند، اصطلاحاً محلی شده و فقط برای کاربر آن رایانه در دسترس هستند. برنامه های بازاریابی و فروش را همسو کنید: از پلتفرم واحدی برای به اشتراک گذاری داده های تیم بازاریابی و فروش استفاده کنید. نرم افزار صرافی ارز با داشتن تاییدیه صرافی های مختلف در سطح کشور با در اختیار داشتن محیطی ساده و زیبا تمامی کارهای مورد نیاز صرافی را بسیار آسان کرده است. نرم افزار صرافی آنلاین کاریزما با داشتن تاییدیه صرافی های مختلف در سطح کشور با در اختیار داشتن محیطی ساده و زیبا تمامی کارهای مورد نیاز صرافی را بسیار آسان کرده است.

این نرمافزار بهدلیل پنل کاربری زیبا ومدرن، محاسبات خودکار تمام وقایع مالی و همچنین گزارش های مدیریتی جامع خود را از دیگر نرمافزارهای این حوزه متمایز کرده است. اما نرمافزارهای تحت وب بهصورت خودکار از طرف شرکت توسعهدهنده، بهروز میشوند. و یا اطلاعات تماسی خود را ثبت کنید تا از طرف تولید کننده این نرم افزار با شما تماس گرفته شود.

آرمانت این نرم افزار را از طریق ایمیل به دوستانتان معرفی می کند. به لطف انواع نرم افزار تحت وب، کاربران میتوانند از طریق سیستمهای مدیریت محتوا و یا سبد خرید با صاحبان کسبوکار در ارتباط باشند. با استفاده از گزینه های اول و دوم، کاربران قادر می باشند که با وارد کردن شماره سند حج و کد ملی خود، از آخرین وضعیت سند حج تمتع و حج عمره خود کسب اطلاع نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید