مهندسی نرم افزار و اصول کلی آن – توکاسافت

بدین ترتیب تیم بازاریابی سازمان می تواند با راه اندازی کمپین های قوی، پیام درستی را در زمان درست، به دست مخاطب درستی برساند. اگر دوست دارید جلساتتان با نظم بیشتری به انجام برسند و رزرو جلسات را راحتتر انجام دهید، از برنامه Calendly استفاده کنید. از آنجایی که در بازار، اهداف و دسته بندی مشتریان متفاوت است، مقایسه نرم افزارها و انتخاب بهترین گزینه اغلب دشوار می باشد ولی با این وجود تفاوت هایی بین نرم افزار های آماده و نرم افزارهای سفارشی مشاهده می شود: • نرم افزار آماده ویژگی های مشخص و محدودی دارد، ,ولی نرم افزار سفارشی ویژگی ها و امکانات مورد نظر مشتری را دارا می باشد. • نرم افزارهای آماده تنها برای یک سازمان تهیه نشده اند پس می بایست در محیط های متفاوتی از نظر سخت افزاری و نرم افزاری نصب و راه اندازی شوند در حالی که نرم افزارهای سفارشی برای سیستم های مشتری تهیه می شوند و چالش زمان تحویل و اجرا خواهند داشت. • نرم افزارهای سفارشی بر خلاف نرم افزارهای آماده به طور کلی متلعق به مشتری خواهد بود نه فروشنده. • انجام تغییرات در نرم افزارهای سفارشی در هر زمان به راحتی امکان پذیر است و این نرم افزارها قابلیت انعطاف بالایی دارند. • ارتقای نرم افزارهای آماده هزینه بالایی دارد زیرا یک نرم افزار آماده به درخواست مشتری تبدیل به یک نرم افزار سفارشی می شود. • در زمان تولید نرم افزار سفارشی مشتری کاملا بر روند اجرا و طراحی نظارت دارد و از نظرات و راهنمایی های آنها استفاده می شود در حالی که در زمان تهیه نرم افزار آماده، مشتری هیچ دخالتی ندارد. • بعد از تولید نرم افزار سفارش مشتری، شرکت تهیه کننده تمام مستندات تهیه شده در این امر را در اختیار مشتری قرار می دهد که حتی پس از قطع همکاری، مشتری بتواند از آنها برای توسعه نرم افزار خود استفاده نماید. • نرم افزارهای سفارشی با توجه به میزان تسلط و علم کاربران نهایی تولید شده اند لذا نیازی به افزایش معلومات کاربران برای استفاده از نرم افزار نیست. • نرم افزارهای آماده ممکن است در اختیار افرادی قرار بگیرند که برای اخاذی و تخریب نرم افزار راه هایی بیابند و استفاده کنندگان واقعی را درگیر مشکلات امنیتی کنند، اما نرم افزار های سفارشی تنها در اختیار کاربران نهایی قرار می گیرد. • مدت زمان استفاده از نرم افزارهای آماده اغلب کم می باشد زیرا با پیشرفت علم و تکنولوژی، برنامه نیازمند بروزرسانی و ارائه نسخه جدید می باشد. • باتوجه به روند تدریجی طراحی و پیاده سازی و اجرا نرم افزارهای سفارشی شرکت های تولید کننده اغلب تضمین نگهداری و توسعه محصول خود را نیز ارائه می کنند. چرا همه سازمان های از نرم افزار سفارش مشتری استفاده نمی کنند؟

پس از هر ابزاری که استفاده میکنید حتما در کنار آن گوگل آنالیتیکس را هم داشته باشید. به عنوان مثال فرض کنید کسی “بهترین سالن ورزشی TRX در تهران” را جستجو میکند. درک درست از اینکه نرم افزار تحت وب چیست، به شما کمک میکند که در خصوص استفاده از این برنامهها برای کسبوکارتان بهتر تصمیم بگیرید. پس میتوانید از این ابزار جستجوی کلمات کلیدی نیز استفاده کنید. Google AdWords یکی از محبوبترین گزینهها برای تبلیغ کسبوکار آنلاین شما در صفحات نتایج موتور جستجوی گوگل است.

اما زیرمجموعه این نوع از نرم افزار چیست؟ منبع اصلی ما در این مقالات ویراست هفتم کتاب مهندسی نرم افزار تالیف راجر اس پرسمن (Rojer S .Pressman) می باشد. مطمئنا شما میتوانید روی SEO خود کار کنید و امیدوار باشید که به صورت ارگانیک در نتایج اول گوگل ظاهر شوید. گوگل ادوردز میزبان Google Keyword Planner است.

دیدگاهتان را بنویسید