مهندسی نرم افزار و اصول کلی آن – توکاسافت

زمانیکه تصمیم به خرید یک سیستم جامع نرم افزاری برای محیط کار گرفته می شود ، دنیایی از نگرانی و استرس تصمیم گیرندگان را در بر می گیرد . مثل: فتوشاپ، پریمیر، مجموعه آفیس و هر نرم افزاری که با نصب در محیط سیستم عامل ویندوز، اجرا می شود. مانند برنامه هایی که در فروشگاهها اجرا می شوند.

وقتی صحبت از نرم افزار تحت ویندوز می شود یعنی نرم افزارهایی که بر روی سیستم عامل ویندوز نصب می شوند و فقط در سیستم عامل ویندوز اجرا می شوند. بعد از اینکه جواب سوال نرم افزار تحت ویندوز چیست؟ در نرم افزارهای تحت وب به علت ماهیت شبکهای و چند کاربره بودن آنها، معمولاً به علت ترافیک و عوامل دیگر، سرعت پردازش و پاسخگوئی به کاربر بسیار کندتر از نرم افزارهای تحت ویندوز است.

منوها، کلیدهای میانبر، دکمهها و کنترلهای متنوع دیگر با سرعت پاسخگویی سریع به کاربر در پنجرههای ویندوز قابلیتی است که نرم افزارهای تحت وب کمتر از آن بهره میبرند. اساس کار نرمافزار به این ترتیب است که در صورت ورود اطلاعات اولیه درست و کامل خواهید توانست گزارشها و خروجیهای مطلوبی را نیز دریافت کنید.بهعبارت دیگر اطلاعات پروژه رادر قالب یک بانک اطلاعاتی دیکشنریگرا ایجاد میکنیم.

قابلیت اتصال به بانک اطلاعاتی سایر نرم افزارها و نیز سخت افزارهای مورد نظر شما را داشته باشد. البته در مقالات دیگر در مورد این مدل نرم افزارها زیاد صحبت کردیم اما به صورت جامع در قالب یک مقاله نبوده است. را در سایت منتشر کردیم حال میخواهیم در مورد نرم افزارهای تحت ویندوز صحبت کنیم و ببینیم اصلا نرم افزار تحت ویندوز چیست؟

هزاران نرم افزار برای ویندزو درست شده اند. در مقابل، اکثر کاربران کامپیوتر در مورد نرم افزار BIOS و درایور های دستگاه با وجود اهمیت آن ها در عملکرد یک کامپیوتر بی اطلاع هستند. 4. اپلیکیشن ها معمولا برای انجام وظایف نیاز به تعامل با کاربر دارند، در حالی که نرم افزار ها لزوما این چنین نیستند.

دیدگاهتان را بنویسید