مهندسی نرم افزار و اصول کلی آن – توکاسافت

این نرم افزار برای توسعه نرم افزارهای iOS ، iPadOS ، macOS ، watchOS و tvOS مورد استفاده قرار میگیرد و محدوده استفاده از آن به اپل و محصولات آن خلاصه میشود. در نظرسنجی که در سال ۲۰۱۹ انجام شد و برنامه نویسان در آن رای دادند، Vim به عنوان پنجمین نرم افزار برای توسعه نرم افزار و همچنین کدنویسی انتخاب شد.

تمام این بهترین نرم افزارها برای برنامه نویسی تنها بخشی از صدها نرم افزار موجود در بازار برای کدنویسی و توسعه نرم افزار هستند. این ابزار دارای اینتلیسنس IntelliSense (فناوری خودتکمیلی شرکت ماکروسافت برای استفاده در محیط یکپارچه توسعه نرمافزار) است که کار آن اصلاح کد و پیدا کردن اشکال را به صورت همزمان انجام میدهد. برنامه ریزی(Planning): یک پروژه نرم افزاری، سفری پیچیده است و فعالیت برنامه ریزی، نقشه ای ایجاد می کند که به راهنمایی تیم در انجام این سفر کمک می کند.

Ableton Live Suite یکی از برترین نرم افزارهای ساخت و میکس موزیک می باشد که با ابزارهای پیشرفته و حرفه ای همراه است . TextMate یک ویرایشگر متن سبک و رابط کاربر گرافیکی است که به طور خاص برای macOS طراحی شده است و جزء بهترین نرم افزارها برای برنامه نویسی است. کلاینت به بخشی گفته میشود که افراد از آن برای اجرای اپلیکیشن استفاده میکنند.

آسان 6 با هدف کارکردی سریع و کنترلی کامل توام با دقتی بالا برای تمامی اصناف طراحی گردیده است. Vim یک نرم افزار منبع باز است که برای استفاده هم در واسط خط فرمان و هم به عنوان ابزاری مستقل در رابط کاربر گرافیکی طراحی شده است. مطمئناً این شرکتها و سازمانها برای انجام مدیریت امور مالی و حسابداری خود نیاز به نرم افزار حسابداری چند زبانه هستند که بتوانند فعالیت هایی مانند خرید و فروش محصولات خود را مدیریت کنند. اما این مساله نیاز شما به بررسی و مقایسه را نفی نمی کند. نیاز شما بستگی به نوع شغل شما دارد .

دیدگاهتان را بنویسید