معرفی 30 نرم افزار بازاریابی دیجیتال که باید بشناسید

جالب توجه است که فینتو بر خلاف شرکت های همکار، برای پشتیبانی 24 ساعته نرم افزار های خود هزینه ای را دریافت نمی کند. نرم افزار تعیین می کند که همه دستگاه های جانبی دقیقا چگونه یک کار را انجام دهند. باید گفت که این نرم افزار در سطح های مختلف شروع به ارائه محصول کرده است از نرم افزار های شرکتی و فروشگاهی کوچک گرفته تا نرم افزار های سازمانی. این برنامهها برای متخصصان SEO یا مدیریت دیجیتال مارکتینگ در هر زمینهای از ایمیل مارکتینگ گرفته تا بازاریابی شبکههای اجتماعی و حتی مدیریت استارت آپها و کسب و کارهای کوچک و بزرگ مفید هستند.

این ابزار گوگل برای توسعهدهندگان وب بسیار مفید است و تمام نیازهای تجزیه و تحلیل وبسایتتان را رفع میکند. فینتو این امکان را به شما می دهد که 15 روز به صورت رایگان از نرم افزار تحت وب حسابداری استفاده کرده و بعد از آن با خیال راحت بسته های سالانه خود را خریداری نمایید. این سامانه تحت وب به تمام اعضای تیم اجازه میدهد که به طور همزمان به آخرین نسخه از یک داکیومنت دسترسی داشته باشند. گوگل آنالیتیکس، یکی از بهترین و معروفترین ابزارهای اصول بهینهسازی سایت و سئوی سایت است. نرم افزار هلو در اندروید یکی از پر مخاطب ترین نرم افزار های حسابداری می باشد.

در این قسمت ما به برخی از مهم ترین و بهترین نرم افزارهای حسابداری انبار که در بسیاری از شرکت ها و سازمان های مهم و صاحب نام از آنها استفاده میشود اشاره می کنیم. اگر دوست دارید برای تجزیه و تحلیل آسان سئو از یک نرم افزار آنالیز سئو استفاده کنید، ابزار Moz Pro را به شما پیشنهاد میدهیم. ابزارهای جانبی: آخرین نسخه کروم جهت اطمینان از بهترین عملکرد، پیشنهاد می شود از آخرین نسخه گوگل کروم استفاده کنید. برای پرداخت مبلغ شارژ نیز میتوانید بسته به نیاز خود از روش آنلاین و یا آفلاین استفاده نمایید.

در ادامه چندین مثال مهم و پرکاربرد از انواع نرم افزارها آورده شده است. این نرمافزارها شامل پلتفرمهای اجتماعی مثل توئیتر و اینستاگرام یا ابزارهای تجزیه و تحلیل مانند Google Analytics است. میتوان با این ابزار یک محتوای خاص در سایت را بر اساس رفتار کاربر هدف قرار داد، روی آن آزمایش انجام داد و در نهایت آن را بهینه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید