معرفی 30 نرم افزار بازاریابی دیجیتال که باید بشناسید

محیطی حرفه ای اما ساده با رابط کاربری قوی داشته و ۳ ماه پشتیبانی رایگان و ۱ روز آموزش رایگان نیز در اختیار استارت آپ ها قرار می دهد. گروه همراهان نیک پندار با محصولی به نام نیک، تلاش کرده تا پکیجی به نسبت ارزان با خدمات خوب را در اختیار مودیان مالیاتی و شرکت ها و موسسات قرار دهد. با انتخاب این گزینه در نرم افزار word تصویر دقیقا در محلی که مشخص کرده اید قرار میگیرد و هیچگونه امکان جابجایی آن وجود ندارد و متن نیز نمیتواند در چپ و راست تصویر قرار بگیرد.

بافر رابط کاربری تمیز و سادهای دارد و جریان تنظیم بصری آن متناسب است. با استفاده از برنامه Quik میتوانید به صورت رایگان هر کلیپی را بر روی پلتفرم موبایل خود ارتقا داده و کیفیت آن را بهبود بخشید. عموماً برنامه هایی هستند که نیاز دارند به سرعت به درخواست کاربر پاسخ دهند. این برنامه کمک میکند بیشترین نظم را در برنامه خود داشته باشید و در وقتتان صرفهجویی کنید. نرم افزارهای مدیریت مالی، با کاهش فرآیندها و اشتباهات انسانی به بخش های مالی کمک می کنند که سریعتر تصمیم بگیرند لذا کارهای روزمره بسیار سریعتر و ساده تر انجام می شوند.

وی میگوید کلمات کلیدی و گزارشهای مربوط به ترافیک برای جستجوی فروش و تماس در این ابزار بسیار مفید است و گزارشهای محتوا کمک میکند تا در مورد نوشتن یک محتوا با عملکرد تحقیق بهتری انجام دهیم. پیدا کردن کلمات کلیدی مناسب، یکی از اصول مهم در بهینه سازی موتور جستجو است. علاوه بر این BuzzSumo دادههای سطح بالایی در ارتباط با هر نتیجه وجود دارد. اگر تمامی این فرآیندها به خصوص زمانی که صحبت از حسابرسی، حسابداری و پیش بینی می شود به صورت دستی انجام شود علاوه بر زمانبر بودن، به شدت خطای انسانی را بالا می برد،.

به دلیل خودکار و هوشمند شدن فرآیندها ، میتوانید تمام مهلتهای پرداخت خود را از قبل بدانید و در آینده کنترل کاملی بر حسابداری خود داشته باشید. فرآیندهای مالی قطعاً بسیار پیچیده هستند، و به همین دلیل است که بسیار مهم است که آنها به دقت بررسی شوند. این نرمافزار ابزارهایی برای اتوماسیون بازاریابی داخلی، مدیریت لید، بازاریابی شبکههای اجتماعی، داشبورد مدیریت فروش و همچنین تجزیه و تحلیل ارائه میدهد و میتوان گفت هر آنچه که بازاریابان نیاز دارند را یک جا جمعآوری کرده است. این ابزار برای دریافت تجزیه و تحلیل و بازخوردها مورد استفاده قرار میگیرد و به بازاریابان امکان ردیابی رفتار کاربر را در سایت میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید