معرفی 30 نرم افزار بازاریابی دیجیتال که باید بشناسید

هوش مصنوعی در این نرم افزار باعث تحلیل داده ها و ضبط مکالمات فروش به کارشناسان و نمایندگان کمک می کند که عملکرد و کارایی بهتری ارائه دهند، با سرعت بالایی پاسخ مشتریان را بدهند ونگران فراموشی نکات مهم نباشند. میتوان با این ابزار کلیه وظایف را مدیریت کرد و به نتایج بهتری رسید.

کسب و کارهای نوپا نیز در مراحل رشد خود نیاز دارند که پیگیری های زیادی از مشتریان داشته باشند و این کار با استفاده از نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری امکان پذیر خواهد بود. شرکت ها برای نظم دادن به امور و رشد بیشتر از نرم افزار مدیریت مشتریان استفاده می کنند. خرید نرم افزار سی ار ام ایرانی به مدیران کمک می کند که بهتر به سازماندهی جزئیات مرتبط با مشتریان خود بپردازند و مسیرهای رشد را با سرعت بیشتری طی کنند. در نتیجه، دانشمندان، شرکت های بزرگ و برخی از کاربران علاقمند، اغلب مجبور به نوشتن نرم افزار خود بودند.

این اطلاعات از طریق تلفن، ایمیل و پشتیبانی به عنوان کانال های ارتباطی ثبت می گردد. این نرم افزار مشتریان را بر اساس سن، جنس، میزان درآمد، محل و غیره دسته بندی و در پایگاه داده ذخیره می کند تا از آنها برای کمپین های فروش و بازاریابی هدفمند استفاده کند.

البته برخی از ابزارها نیز پولی هستند، اما میتوان با نسخه رایگان آنها هم کار کرد. کار با نرم افزارهايي که قبلاً نصب و طراحي شده اند شامل ورود اطلاعات، اجراي نرم افزار، توليد خروجي ها و گزارشهاي پيش بيني شده از عهده کاردان بر مي آيد. در واقع این چتبات ها به عنوان دستیاران مجازی روند پاسخ دادن به مشتری ها را خودکارسازی می کنند و همین موضوع رضایت مشتریان را از برند کسب و کار موردنظر افزایش می دهد.

نرم افزار سی ار ام دارای انواع متنوعی است و اغلب آنها در بعضی از ویژگی ها شباهت زیادی به هم دارند. شما با فرد یا افرادی بنا به ضرورت آشنا میشوید و بدون آنکه بدانید این افراد چه کسانی هستند یا منظورشان چیست همه مسائل کاریتان را با آنها مطرح میکنید . دسته دیگری از کسب و کارها که استفاده از نرم افزار سی ار ام برای آنها الزامی میباشد، کسب و کارهایی هستند که برای موفقیت، پیشرفت و فروش بیشتر به رضایت بالای مشتریان در بازار رقابتی نیاز دارند. برای اینکه این فایل ها را از حالت فشرده خارج کنید، نیاز به یک نرم افزار فشرده سازی مثل WinRAR دارید.

دیدگاهتان را بنویسید