معرفی نرم افزار های حسابداری ایران ( بهترین ها را شما معرفی کنید )

مشتریان آنها از شرکتهای بزرگ تا کسبوکارهای کوچک متغیر میباشند. اگر به دنبال پکیجی برای مدیریت امور مالی خود هستید و پیمانکار صنعتی یا خدماتی هستید یا یک کارگاه تولیدی کوچک یا متوسط دارید، قرارداد، با پشتیبانی و آموزش رایگان در خدمات استارت آپ ها به خصوص SME ها است.

بهتر است تازهکارها اول با این ابزار آشنا شوند و بعد به سراغ سایر ابزارها بروند. کاملا واضح است که در حال حاضر اینترنت بهترین ابزار برای بازاریابی است. هوش مصنوعی در این نرم افزار باعث تحلیل داده ها و ضبط مکالمات فروش به کارشناسان و نمایندگان کمک می کند که عملکرد و کارایی بهتری ارائه دهند، با سرعت بالایی پاسخ مشتریان را بدهند ونگران فراموشی نکات مهم نباشند.

داشبورد جامع و همه کاره داشته باشد تا دسترسی لحظه ای به اطلاعات امکان پذیر باشد. به نسبت کویر و مالیران و ناپال، جامع نیست اما در حد قیمت، خدماتی خوبی ارائه می کند. تعریف درخت محصول (BOM) و محاسبه بهاء تمام شده در قالب یک نرم افزار مالی جامع از خدمات مجصول حسابداری تولیدی قرارداد است. هنگامی که نرم افزاری طراحی شد، آمادۀ ادغام با سیستم های موجود کسب و کار است. در ادامه این گفتار، به معرفی تیتر وار برخی از نرم افزارهای حسابداری دربازار ایران می پردازیم که پاسخ گوی طیف مختلفی از نیازهای کاربران عادی تا تخصصی است.

به نسبت «بیلان» و «تیپ» حرفه ای نیست اما نیازهای ابتدایی را بر طرف می کند. گروه حسابداری ترازمالی تلاش می کند تا با نیازسنجی بهینه نیازهای مالی مودیان، بهترین گزینه ها را به آن ها معرفی و خدمات مالی پیشرفته ای را از طریق کادر مجرب خود در اختیار آنان قرار دهد. اگر به دنبال نرم افزاری تحت ویندوز، اندروید، لینوکس و تحت وب هستید، گروه نرم افزاری ترازنگار، پکیجی ارائه کرده که پاسخ گوی نیازهای طیف های مختلف مشتریان بوده و کاربری آسان دارد. به مجوزهای دسترسی به فایل احترام می گذارد. WinRAR می تواند فایل های RAR and ZIP files, unpacks 7Z, ACE, ARJ, BZ2, CAB, GZ, ISO, JAR, LZH, TAR, UUE, Z را از حالت فشرده خارج كند.

پکیج کردن کدها و روتین های رایج را یاد بگیرید. از پکیج های ارزان برای حسابداران آماتور و تازه کار ها بوده و قیمت زیر ۱ میلیون تومان و کاربردی ساده دارد. از جمله پکیج های به نسبت گران بازار است که البته کارآیی بیش تری از نرم افزار قرارداد دارد.

دیدگاهتان را بنویسید