قبض تلفن ثابت – استعلام و پرداخت قبض تلفن

مناسب بودن نرم افزار برای استفاده در محیط های مختلف مانند انواع سیستم عامل ها، دستگاه ها و مرورگرها. به اصول UI-UX پایبند بوده و تلاش دارد تا ریز کاری های حسابداری را در محیط شیک با حداکثرسازی سهولت کاربر در استفاده از آن، به ارمغان آورد. انواع گسترده ای از نرم افزارهای کاربردی وجود دارد. در واقع شرکت ها و سازمان های بزرگ که دارای دفاتر و شعبات مختلفی در نقاط مختلف جغرافیایی هستند مجبور هستند که نرم افزارهای حسابداری خود را در بستر اینترنت به اشتراک بگذارند. پشتیبانی شش ماهه رایگان داشته و از نرم افزار های خوب حسابداری و تنوع عملکرد و کاربری آسان و ظاهری شیک با قابلیت های شخصی سازی متنوع متناسب با نیاز کاربران، از جمله مزیت های این محصول محسوب می شود.

پشتیبانی رایگان و امکان تهیه گزارش های مالی با کاربری آسان و چیدمان سرفصل های حسابداری، از جمله مزیت های این پکیج محسوب می شود. از جمله نرم افزارهایی است که تحت وب و اندروید و ویندوز، قابلیت استفاده داشته و به نسبت مواردی که در بالا ارائه شده، گران تر می باشد. کویر که محصول «آراپرداز» است، فلکسیبیلتی خیلی بالایی به نسبت نیازهای کاربران داشته و فناوری خوبی در طراحی و تولید آن استفاده شده است.

گروه توسعه صدگان سامانه هوشمند، محصول مدرن با قابلیت های متنوع را در اختیار مدیران مالی و شرکت ها قرار داده تا با طراحی شیک و کاربری ساده، از سطوح تفصیل شناور بهره مند شوید. گروه نرم افزاری کامیشا، پکیجی به نام اورانوس را روانه بازار کرده که روی سکوهای مختلف قابلیت نصب داشته و می توانید از طریق گوشی های هوشمند، به اطلاعات آن دسترسی داشته باشید.

نرم افزار فرداد به گونهای طراحی شده است که تمامی کاربرها به راحتی بتوانند بدون هیچ مشکلی با آن کار کنند. کاکتوس از محصولات نرم افزاری کاکتوس کامپیوتر بوده و بر مبنای استاندارد های حسابداری و نیازهای شرکت ها و موسسات و صنوف در ایران، طراحی شده است. شرکت های ساخت نرم افزارهای سفارشی می توانند متناسب با رشد کسب و کار شما آن را اصلاح کنند. سازهحساب که محصول گروه نرم افزاری حسابداری سازه حساب است، تحت اندروید و ویندوز کار می کند و به صورت جامع، خدمات پایدار و آسانی را در اختیار کاربران قرار می دهد. قیمت مناسب یک نرم افزار حسابداری و پشتیبانی ۱۲ ماهه رایگان، چیزی است که در همه محصولات خوب بازار وجود دارد و در «منطق» نیز ایضا!

دیدگاهتان را بنویسید