فینتو، جامع ترین نرم افزار حسابداری ابری- اخبار بازار تسنیم

پس از یکسال تحقیق و توسعه، نرمافزار سبدگردانی اختصاصی تدبیرپرداز مطابق با آخرین ویژگیهای دستورالعمل جدید سبدگردانی ابلاغ شده توسط سازمان بورس و اوراق بهادار، در دیماه سال گذشته موفق به کسب مجوز از این سازمان شد. این نرمافزار کاملاً تحت وب بوده و برای شرکتهای سبدگردانی، شرکتهای مشاوره سرمایهگذاری و شرکتهای کارگزاری که علاقمند به کسب مجوز جدید سبدگردان اختصاصی هستند، تهیه و تولید شده است.

انتخاب بهترین نرم افزار برای کدنویسی و برنامه نویسی، به عواملی از جمله زبان برنامه نویسی، سیستمی که استفاده میکنید، بودجهای که دارید و همچنین انتظار شما از نرم افزار، بستگی دارد. حتما شما هم نام نرم افزار هلو را شنیده اید اما این سوال برای شما پیش آمده که نرم افزار هلو چیست و چه کاربرد هایی دارد؟ جهت مشاهده امکانات نرم افزار ردیابی آریانا و نرم افزار ردیابی تلتونیکا به لینک های مربوطه مراجعه فرمایید.

برای اطمینان از اینکه تمام افراد به آخرین نسخه از اطلاعات دسترسی دارند، میتوانید از یک سرور مرکزی جهت ذخیرهسازی اطلاعات استفاده کرد؛ دقیقاً همان چیزی که در سامانه تحت وب برای ذخیره اطلاعات مورداستفاده قرار میگیرد. این مجموعه به منظور کاهش قیمت محصولات تمام شده همواره سعی در استفاده از تکنولوژی های روز دارد و به همین دلیل توانسته است محصولات خود را قیمت بسیار عالی به بازار عرضه نماید.

این نرمافزار بهدلیل پنل کاربری زیبا ومدرن، محاسبات خودکار تمام وقایع مالی و همچنین گزارش های مدیریتی جامع خود را از دیگر نرمافزارهای این حوزه متمایز کرده است. همینطور گزارش «خلاصه عملکرد سبد» که گزارشی کامل جهت ارائه عملکرد سبد به سرمایه گذاران است را میتوان بهعنوان یکی دیگر از گزارشهای منحصربهفرد سبدیار عنوان کرد. نرم افزار به دو زبان فارسی و انگلیسی قابل استفاده می باشد.

لذا نیاز به خرید دو نسخه متفاوت نیست. یکی از این روش ها رمزنگاری اطلاعات است که با این روش، اطلاعات و داده های کاربران به بهترین شکل ممکن محافظت می شود. بهترین نمایش با مرورگرهای دارای پشتیبانی از CSS 3 و HTML5 می باشد. پشتیبانی می شود. فیلم های سنگین یکی از بزرگترین مشکلات برای کاربران سیستم های اندرویدی می باشد، چرا که حجم زیادی از سیستم توسط آن ها اشغال می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید