راهنمای دانلود نرم افزار

۱. کاربران جهت استفاده از این نرم افزار باید در سایت کتابراه ثبت نام کرده باشند. در دانش رایانه به قطعات و دستگاههای قابل لمس تشکیل دهنده رایانــه سخت افزار hardware گفته میشود و به بخش غیرقابل لمس مانند سیستمهای عامل، برنامههای رایانهای اطلاق میگردد. یکی دیگر از بخشهای اپلیکیشن خرید شارژ، بخش شارژ مستقیم میباشد که مانند بخش قبلی برای تمام اپراتورها میتوانید شارژ خریداری نمایید و مبلغ آن را به صورت آفلاین و یا آنلاین پرداخت نمایید. تنها کافی است بر روی فایل مورد نظر خود راست کلیک نمایید و گزینه Better File Rename… را انتخاب کنید. Panda Video Compressor را می توانید بر روی اندروید 4.1 به بالا اجرا نمایید.

الف : برنامه هایی که به صورت پرتابل هستند (نیازی به نصب ندارند) و با وارد شدن به پوشه مورد نظر فایل اجرایی برنامه را اجرا کنید تا صفحه مربوط به ثبت (ریجستر) برنامه ظاهر شود. دقت کنید که حجم فایل ذکر شده در سایت ،حجم فایل دانلودی قبل از خارج کردن از حالت فشرده است.

2. ممکن است در نرم افزار فشرده ساز (winrar) اشکالی وجود داشته باشد، آن را بررسی کنید. توسعه و مقیاس پذیری ویژگی اصلی نرم افزار اکسیر است. گروه نرم افزاری محک توانسته است نرم افزار حسابداری خود را در عین سادگی و ظاهری زیبا، دقیق وکارآمد طراحی نماید. پس میتوان گفت یکی از اصلیترین علل موفقیت نرم افزارهای حسابداری نیز دقیقا همین کاهش هزینههای منابع انسانی و افزایش دقت در محاسبات مالی است.

در زمان نصب نسخه جديد ابتدا نسخه قبلي را از گوشي خود حذف نموده و پس از آن ، نسخه جديد را نصب نمايید. با یک حساب کاربری میتوانید برنامههای کتابراه را به صورت هم زمان در موبایل، تبلت و رایانه نصب کنید. يک کاردان برنامه ريزي داراي تجربه زياد، حتي خود مي تواند يک نرم افزار ساده را طراحي کند و برنامه هاي مربوطه را بنويسد. استفاده از نرم افزار سی آر ام (CRM) به شما کمک میکند ارتباط بهتری با مشتری های کسب و کار خود داشته باشید.

اجازه نصب و استفاده همزمان از چندین نسخه را می دهد. نرم افزار خدمات پس از فروش شرکت سامانههای مدیریت، این امکان را برای سازمانها فراهم کرده است تا نرم افزاری کاملا یکپارچه، مبتنی بر نیازهای خاص هر سازمان و همچنین منطبق بر فرآیندهای سازمان در اختیار مدیران کسبوکارها قرار گیرد. وقتی برنامهای روی رایانه نصب میگردد، بعضی از اجزای سختافزاری رایانه به فرمان آن برنامه در میآیند. هنگام کار با برنامههای تلفن همراه برای رفع مشکلات احتمالی و استفاده از جدیدترین امکانات، باید همواره بهصورت دستی اپلیکیشن را آپدیت کنید. ضد بدافزار، آنتي ويروس ، فايروال(تلفن همراه که به روز رساني مي شوند، استفاده شود.

دیدگاهتان را بنویسید