دانلود نرم افزار و بازی

فراموش نکنید نرم افزارهای کاربردی با نرم افزارهای سودمند (Utility software) که برای تحلیل، پیکربندی، نظارت یا حفاظت از سیستمهای رایانهای به کار میروند تفاوت دارند. معمولا از اصطلاح خلاصه شده اپ (app) نیز برای این نوع نرم افزارها استفاده میشود. برای تغییر پارامترهای دیگر نیز در گوشه بالای تصویر سمت راست نیز گزینه ای وجود دارد که با کلیک بر روی آن می توان این کار را انجام داد. مطمئن باشید شرکت ارائه دهنده نرم افزار بتواند شما را در هر لحظه بصورت تلفنی یا آنلاین و یا حضوری که بهترین گزینه میباشد کمک کند.

در این مطلب در مورد امکانات، ویژگیها و قابلیتهای برتر و متمایز نرم افزار مدیریت مطب یا همان EMR شرکت سلاک طب توضیحاتی ارائه خواهیم کرد. برای استعلام قبض و مشاهده جزئیات قبض تلفن ثابت، شماره تلفن خود را در فرم بالای این صفحه وارد کنید و سپس کلید استعلام قبض تلفن ثابت را انتخاب نمایید. برای دریافت خلاصه صورتحساب دوره، مشترکین میتوانند با ارسال شماره ۸ رقتی تلفن ثابت خود بدون کد به شماره ۳۰۰۰۷۱۳ خلاصه صورتحساب دوره ای خود را مشاهده نمایند. در صورت نیاز به قبض کاغذی به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه فرمایید و برای دریافت اطلاعات بیشتر، در ساعات اداری با شماره 36999 تماس بگیرد.

روش های پرداخت قبض تلفن ثابت با تلفن به شرح ذیل می باشد: پرداخت قبوض تلفن با ۱۸۱۸ : مشترکین محترم تلفن ثابت میتوانند با شماره گیری ۱۸۱۸ (از تلفن ثابت یا تلفن همراه) و قبض خود را پرداخت نمایند. در این بخش روش های پرداخت قبض تلفن ثابت را بیان خواهیم کرد.

استفاده از این سرویس پیامکی رایگان است. اپلیکیشن یا نرم افزار کاربردی (Application Software) به نوعی از برنامههای رایانهای گفته میشود که برای کاربر امکان انجام کارهای مفید و مشخصی را از طریق یک دستگاه رایانهای میسر میکند. نرم افزارهایی نظیر واژه پرداز، نرم افزارهای صفحات گسترده، بازیها، نرم افزارهای ویرایش تصویر و ترسیمی، برنامههای آموزشی، حسابداری، شبیهسازهای رایانهای و حتی سیستمهای مدیریت کتابخانه نمونههایی از نرم افزارهای کاربردی به حساب میآیند.

دیدگاهتان را بنویسید