دانلود دموی رایگان نرم افزار مدیریت مطب

صندوق در برنامه مدیریت مطب قابلیت چاپ قبض برای بیماران را دارد. امکان دریافت گزارش برای سازمانهای بیمه بر اساس فرمتهای استاندارد سازمان بیمهگر در برنامه مدیریت مطب وجود دارد. فراتر از نداشتن محدودیت زمان و مکان، به آسانی و با استفاده از تلفن همراه، همیشه و هرجا، مشتریان بانک میتوانند خدمات بانکی مورد درخواست خود را از طریق این خدمت دریافت کنند. در نرم افزار مطب میتوان گزارشاتی بر اساس تشخیص و نوع بیماری دریافت نمود. مثلا بر اساس بزرگی کسب و کار، نوع کسب و کار و… که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. گزارش از آزمایشهای اختصاصی و انواع آزمونها بر اساس بازه سنی در برنامه مدیریت مطب امکانپذیر است.

در صورت یک ویزیت سرپایی و نیاز به ثبت اطلاعات سریع میتوان در برنامه مدیریت مطب این امور را انجام داد. خلاصه پرونده بیماران برای پزشک در یک صفحه قابل مشاهده است تا چکیده و گذشتهی ویزیت بیمار را در یک صفحه مشاهده نمایند. این قابلیت باعث میشود تا نظم در مطب و مجموعه پزشکی برقرار بماند.

در دانش رایانه به قطعات و دستگاههای قابل لمس تشکیل دهنده رایانــه سخت افزار hardware گفته میشود و به بخش غیرقابل لمس مانند سیستمهای عامل، برنامههای رایانهای اطلاق میگردد. Snapchat ، Instagram ، Google Maps و Facebook Messenger برخی از برنامههای محبوب تلفن همراه هستند. نرم افزار مالیات که فعلا ویژه تلفن های هوشمند اندرویدی در سطح کشور طراحی شده است دارای امکانات متعددی می باشد که در ذیل به برخی از آنها اشاره خواهد شد.

در ادامه قصد داریم برخی از ویژگیهای کلیدی این CRM هوشمند را مورد بررسی قرار دهیم. ریاضیات را بیشتر دانش بررسی کمیتها و ساختارها و فضا و دگرگونی تعریف میکنند. قابلیت تعریف سؤالات سوابق شخصی برای پرونده هر بیمار در برنامه مدیریت مطب وجود دارد. قابلیت کارت سلامت الکترونیک و تشکیل پرونده سلامت در این برنامه گنجانده شده است. تمامی تستها و آزمایشات در این برنامه قابلیت چاپ دارند.

در بخش پرداخت قبوض اپلیکیشن، شما میتوانید با وارد کردن شناسه قبض و شناسه پرداخت تمامی قبوض خدماتی از جمله، قبوض آب، برق، گاز، تلفن ثابت، تلفن همراه پرداخت نمایید. همچنین در این بخش امکان پرداخت قبوض از طریق اسکن بارکد قبضها گنجانده شده است تا پروسهی پرداخت راحتتر انجام پذیرد.

دیدگاهتان را بنویسید