خط تولید نرم افزار

لطفا به منظور جلوگیری از سرقت اطلاعات توسط برنامه آلوده به بدافزار، نرم افزار همراه بانک را از وب سايت اصلي بانک و يا منابع قابل اعتماد و مورد تائید بانک دريافت نمائید. واژه کاربردی یا Application به این دلیل برای این نرم افزارها به کار میرود که هر کدام از آنها کاربردی معین برای کاربر دارند.

نرم افزارهایی نظیر واژه پرداز، نرم افزارهای صفحات گسترده، بازیها، نرم افزارهای ویرایش تصویر و ترسیمی، برنامههای آموزشی، حسابداری، شبیهسازهای رایانهای و حتی سیستمهای مدیریت کتابخانه نمونههایی از نرم افزارهای کاربردی به حساب میآیند. نرم افزار حسابداری خدماتی خدماتی فرداد از 3 ماژول حسابداری، دریافت و پرداخت خدماتی و مدیریت مشتریان و فروش تشکیل شده است.

نرم افزار حسابداری بازرگانی فرداد از 5 ماژول حسابداری، دریافت و پرداخت، مدیریت مشتریان و فروش، تامین کنندگان و انبار و حقوق و دستمزد تشکیل شده است. نرم افزار حسابداری پیمانکاری فرداد از 4 ماژول حسابداری، تامین کنندگان و انبار، دریافت و پرداخت و حقوق و دستمزد تشکیل شده است.

هنگام اجرا می توانید از کنترل پنل سرویس هارا کنترل کنید و با استفاده از ماژول های خاص انها را راه اندازی کنید. کافیست با عضویت در سایت نرم افزار مورد نظر، وارد پنل شخصی خود شده و مدیریت کسب و کارتان را شروع کنید. ماژولهای اصلی و مرکزی سیستم ERP ممکن است در مقایسه با نرم افزارهای هدفمند و مستقل پیچیدگی کمتری داشته باشند. فراموش نکنید نرم افزارهای کاربردی با نرم افزارهای سودمند (Utility software) که برای تحلیل، پیکربندی، نظارت یا حفاظت از سیستمهای رایانهای به کار میروند تفاوت دارند.

این نرم افزار ظاهر ساده ای دارد و در عین سادگی امکانات پیشرفته ای دارد. البته نوعی از اپلیکیشنها نیز وجود دارد که به پرتابل یا قابل حمل (Portable Application) مشهورند و بدون نیاز به نصب قابل اجرا هستند. برخی از اپلیکیشنها روی پلتفرم های مختلف نظیر ویندوز، اندروید و … قابل اجرا هستند (این برنامهها اصطلاحا کراس پلتفرم یا چند پلتفرمی Cross-Platform نامیده میشوند). از اصلی ترین اهداف فینتو کمک به مدیران و بخش امور مالی شرکت ها و همچنین سهولت در انجام امور مرتبط است.

دیدگاهتان را بنویسید