خط تولید نرم افزار

همه این خصوصیات در کنار هم این نرم افزار را تبدیل به یکی از محبوب ترین و پر استفاده ترین نرم افزار های موجود در زمینه حسابداری نموده است. با توجه به رونق گرفتن کسب و کار رستوران ها در شهر های بزرگ، نرم افزار های حسابداری زیادی طراحی و تولید شده است که هر کدام دارای ویژگی ها و خصوصیات متمایزی هستند.

هر کدام از این گزینه ها مزایا و معایبی دارند که کسب و کارها باید قبل از تصمیم گیری مدنظر قرار دهند. بسیاری از افراد میگویند تا قبل از به وجود آمدن این ابزار با سایر نرمافزارها کار میکردهاند؛ اما پس از ورود هاب اسپات به دنیای دیجیتال مارکتینگ، به سراغ این ابزار آمدهاند.

قبل از آنکه تصمیم بگیرید کدام نوع نرم افزار نیازهای کسب و کار شما را بهتر برآورده می سازد، باید مزایا و محدودیت های نرم افزارهای از پیش آماده و سفارشی را مدنظر قرار دهید. نرم افزار آماده برای طیف وسیعی از مشتریان از پیش طراحی شده است، حال آنکه نرم افزار سفارشی جهت نیاز خاصی طراحی شده است. از سوی دیگر، نرم افزار سفارشی طبق نیاز خاص کسب و کار شما ساخته و برنامه ریزی می شود و نیازمند بحث، استخراج الزامات، ساختار و ساخت نرم افزار است. این امر بدین خاطر است که هزینه آن بین هزاران کاربری که مجوز یکسان نرم افزار را خریداری می کنند تقسیم می شود و نرم افزار آماده را مقرون به صرفه می کند.

در فرایند اتوماسیون، شرکت ها باید بین نرم افزاراهای آماده یا سفارشی تصمیم بگیرند. درصورت نیاز به این بخش ها پس از خرید نسخه پایه، میتوانیدماژول دلخواه را خریداری کرده و به نسخه خود اضافه نمائید. به عنوان مثال میتوانید نقاشی دیجیتال بکشید، پوستر طراحی کنید، بستهبندی محصول طراحی کنید، طرحهای بنر بسازید و ایدههای خود را در قالب تصویر پیادهسازی کنید.

بنابراین بدیهی است که بازار کار چنین نرمافزار گستردهای داغ باشد و بتوانید هم به عنوان استخدام سازمانی و هم به عنوان فریلنسر به خوبی کسب درآمد کنید. به عنوان مثال در صورتی که یک متخصصی گرافیک و یا یک عکاس حرفهای هستید باید از تک تک فیلدها و ابزارهای این نرمافزار سر در بیاورید و بتوانید به شکلی حرفهای از آن استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید