خرید نرم افزار مدیریت فروش – خبرگزاری مهر

محبوب فروشگاه ها و اصناف و تولیدی ها بوده برای علاقمندان سرویس ابری نیز گزینه خوبی به نظر می رسد. نرم افزار یاس، محصول شرکت رک-یاس سیستم بوده و تحت سرویس ابری و ویندوز، در اختیار شرکت ها و بنگاه ها و اصناف قرار دارد. سازیار محصول شرکت مشاورین پگاه سیستم پیشرو است.

گروه ماهان، محصول مالی خوبی را به همین نام روانه بازار کرده که در فهرست نرم افزارهای بالای ۲۰ میلیون ریال قرار می گیرد. همانطور که گفتیم، تقریبا درک مفاهیم اولیه تمام زبان های برنامه نویسی، به شما کمک می کند تا کارتان را شروع کنید. این کار بهویژه با کمک فناوریهای جدیدتری از جمله آنالیزور قدرتمند، ماشین یادگیری و IoT قابل انجام است. این سرویس در حقیقت یک ابزار بسیار کاربردیست که با مجموعهای از قابلیتها و امکاناتی که دارد، به شما کمک میکند تا کلیه ارتباطات خود با مشتریانتان را در مرحلهی اول ثبت، و سپس مدیریت و در آخر تحلیل نمایید.

چرا نرم افزار حسابداری فرداد را باید انتخاب کنیم؟ پشتیبانی می شود. فیلم های سنگین یکی از بزرگترین مشکلات برای کاربران سیستم های اندرویدی می باشد، چرا که حجم زیادی از سیستم توسط آن ها اشغال می گردد. قابل ذکر میباشد این نسخه مختص گوشیهای دارای سیستم عامل اندروید، نگارش 4 ( Ice Cream Sandwich) و بالاتر می باشد. این نرم افزار قابلیت ثبت مشخصات مختلف برای اشخاص را دارا می باشد.

برای مدیریت و برنامه ریزی منابع سازمان که بخشی از آن، مقولات مالی است، محصول تحت وب و ویندوز این گروه، توصیه می شود که رابط کاربری خوب و محیطی شیک با قابلیت سفارشی سازی دارد. پشتیبانی رایگان چند ماهه و دسترسی آسان و کاربری ساده و ظاهری شیک، نشان از توجه «کامیشا» به مقولات UI-UX در طراحی این نرم افزار بوده است.

نسخه رایگان این نرم افزار نیز در دسترس است، اما واترمارک بر روی کلیپ شما میگذارد و به شما امکان دسترسی به تمامی امکانات را نمیدهد. را پیشنهاد می کنیم، چون هم رایگان است و هم از برجسته سازی نحو یا سینتکس هایلایتینگ (Syntax highlighting) پشتیبانی می کند. سکویی جامع برای رفع نیازهای جامع مالی شرکت ها و موسسات ایرانی که هم تحت سرویس ابری و هم تحت ویندوز و اندروید و وب، کار می کند و ۱۲ ماه پشتیبانی رایگان و آموزش دارد.

دیدگاهتان را بنویسید