جدیدترین اخبار تکنولوژی و فناوری های نوین

اگر شما به دنبال بررسی عملی هر دستگاه یا سایت های بررسی تکنولوژی هستید، آنگاه Techcrunch سایتی است که باید بازدید کنید. در حال حاضر یکی از سایت های معروف و سازمان یافته Techcrunch است که به ارائه اطلاعات تکنولوژی با کیفیت شناخته میشود. سایت Arstechnica همچنین انجمنی مختص خود دارد که به کاربران این اجازه را میدهد تا در مورد تغییرات سخت افزاری، سیستم های عامل، نرم افزار و بازی سوال کنند.

این کمپانی به هیچ وجه اخبار خود را به شکل جانبدارانه منتشر نمیکند؛ درنتیجه هیچگاه باعث گمراهی مخاطبان خود نمیشود. Engadget خود را منبع و سرچشمهی تمام مرور ادبیات و اخبار در زمینهی تکنولوژی میداند. این سایت که نزدیک به دو دهه از فعالیتش میگذرد، همواره به روز رسانی شده و آخرین اخبار و شایعات رخ داده در جهان تکنولوژی را پوشش میدهد.

این سایت طیف گسترده ای از اخبار مربوط به محصولات تکنولوژی از مایکروسافت، گوگل، اپل، امنیت، آخرین روند پیشرفت تکنولوژی و غیره را پوشش میدهد. در Digitaltrends، شما میتوانید اطلاعات جامعی در مورد طیف گسترده ای از محصولات از جمله گوشی های هوشمند، دوربین های دیجیتال، کامپیوتر، لپ تاپ، دستگاه های بازی و غیره جمع آوری کنید. یکی از بزرگ ترین سایت های تکنولوژی که امروزه میتوانید مشاهده کنید Arstechnica است.

یکی از آخرین و پیشتاز ترین وبلاگ های تکنولوژی سایت The Next Web است که ماهانه بیش از 7 میلیون بازدیدکننده دارد. بنابراین، این یکی دیگر از بهترین وب سایت های تکنولوژی است که باید در نظر داشته باشید. دیگر فرقی نمیکند مرز جغرافیایی افراد کجاست، تکنولوژی آنها را گرد هم میآورد و به راحتی از تمام دنیا با خبر میشوند و این رسالت دنیای دیجیتال است. یکی دیگر از بهترینهای اخبار تکنولوژی، وبسایت ورج است.

این وبسایت میگوید که در دنیایی از صفحات مات و مبهوت ماندهایم که همه مسائل اعم از علم، حمل و نقل، رسانه و … تحت تاثیر تکنولوژی قرار گرفتهاند. سرویس اشتراکی ایکس باکس گیم پس (Xbox Game Pass) مایکروسافت مجموعهای از بازیهای پرتقاضا را در اختیار بازیکنان قرار میدهد. در ابتدای کار تیمی از کارشناسان و افراد متخصص در حوزهی فناوری در دیجیکالا مگ دور هم آمده اند تا بهترین و کاملترین مرجع مقالات و اخبار تکنولوژی را در اختیار کاربران قرار دهد.

دیدگاهتان را بنویسید