تعریف و مفاهیم اتوماسیون بازاریابی

مطمئناً این شرکتها و سازمانها برای انجام مدیریت امور مالی و حسابداری خود نیاز به نرم افزار حسابداری چند زبانه هستند که بتوانند فعالیت هایی مانند خرید و فروش محصولات خود را مدیریت کنند. نرم افزار مدیریت فروش کافی شاپ رادیکال و همچنین نرم افزار حسابداری رستوران و فروشگاه به نام نگین و… که در ادامه به معرفی همه خواهیم پرداخت. شرکت داده کاوان پارس در سال 1383 با همت و هم فکری تعدادی از مهندسین و کارشناسان مالی باسابقه و مجرب در رشتههای کامپیوتر و حسابداری وارد عرصه شد.

به عبارتی چنانچه مودی با هر کدام از اطلاعات نام کاربری خود وارد نرم افزار هوشمند گوشی شود پروفایل مالیاتی کامل خود و اطلاعات سایر ثبت نام های خود را مشاهده می نماید. دو گزینه اول، همانند استعلام اطلاعات مختصر کالا بوده و امکان استعلام کالا را با استفاده از کد کالای مربوطه فراهم می کند. به عنوان مثال، زبان های برنامه نویسی جاوا (Java) و ویژوال بیسیک (Visual Basic) هر دو محبوب و رایج هستند، چون هر دویشان برای یادگیری اصول برنامه نویسی نسبتاً آسان هستند.

به لطف انواع نرم افزار تحت وب، کاربران میتوانند از طریق سیستمهای مدیریت محتوا و یا سبد خرید با صاحبان کسبوکار در ارتباط باشند. کمی قبل کاربرد انجمن ها در سایت های دانلود را بررسی کردیم و شایان ذکر است که دانلود ها نیز چنین انجمنی را برای کاربران تعریف کرده است.

برای اکثر کاربران راحت ترین راه برای شروع، کار با برنامه “Hello World! مهم ترین مزیت های نرم افزار بازاریابی چیست؟ طرح یا برنامه شما باید شامل هدف اپلیکیشن، بازی یا سرویسی که قرار است بسازید به همراه ویژگی ها و قابلیت های آن باشد. همین طور که به خواندن این مطلب ادامه می دهید طرحتان را هم در ذهنتان بیاورید و ببینید قرار است چه نرم افزاری بسازید و این برنامه چه ویژگی هایی خواهد داشت. شرکتهای دیگر در صنایع بسیار سیستماتیک یا سازمانهای دولتی ممکن است به مکانی که سیستمها و دادهها از نظر جغرافیایی قرار دارند محدود شوند.

بقیه زبان های برنامه نویسی مثل پرل (Perl) توسط کامپیوتر تفسیر می شوند؛ به این معنی که نیازی به کامپایل ندارند و فقط باید روی رایانه یا سروری که اسکریپت را اجرا می کند نصب شوند. نرم افزار در واقع نقش یک واسطه بین کاربر و سخت افزار کامپیوتر را بازی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید