با بهترین نرم افزارها برای برنامه نویسی آشنا شوید

شرکت ها به راحتی می توانند تمام اطلاعات مالی را با راه حل های نرم افزاریمتمرکز کنند و به راحتی برای کاربران نهایی در بخش ها، دفاتر شعب و واحدهای تجاری مختلف در دسترس قرار دهند. Valentina Studio این نرم افزار ابزاری کاربردی برای ارائه گزارش هایی از عملکردهای سیستم ها و یا کارهای تجاری شما می باشد که با برنامه ریزی می توان به گزارش هایی مفصل و تجاری دست یافت.

گروه توسعه صدگان سامانه هوشمند، محصول مدرن با قابلیت های متنوع را در اختیار مدیران مالی و شرکت ها قرار داده تا با طراحی شیک و کاربری ساده، از سطوح تفصیل شناور بهره مند شوید. هم چون کویر و برخی از محصولات معروف و پر مشتری بازار، گروه طراح سیستم با ارائه پکیجی به نام «مالیران» تلاش کرده تا محصولی برای مدیریت جامع امور مالی شرکت ها و موسسات و اصناف ارائه دهد.

گروه نرم افزاری قیاس، محصولات مختلفی را در سال های اخیر روانه بازار کرده که «قیاس» یکی از آن ها محسوب می شود. پشتیبانی رایگان و امکان تهیه گزارش های مالی با کاربری آسان و چیدمان سرفصل های حسابداری، از جمله مزیت های این پکیج محسوب می شود. پشتیبانی شش ماهه رایگان داشته و از نرم افزار های خوب حسابداری و تنوع عملکرد و کاربری آسان و ظاهری شیک با قابلیت های شخصی سازی متنوع متناسب با نیاز کاربران، از جمله مزیت های این محصول محسوب می شود. از جمله نرم افزارهایی است که تحت وب و اندروید و ویندوز، قابلیت استفاده داشته و به نسبت مواردی که در بالا ارائه شده، گران تر می باشد.

در مقابل نرمافزارهای تحت وب قرار دارند که برای شروع کار با آنها، نیاز به نصب هیچ برنامه و انجام تنظیمات خاصی نیست. نیکراد محصول توسعه فناوری نیکراد بوده و گزینه تحت وب واقعی با قابلیت نصب روی لینوکس و ویندوزفون و سرویس ابری نیز می باشد. امکان تهیه پشتیبان و بازیابی آن نیز در نرم افزار وجود دارد. قیمت مناسب یک نرم افزار حسابداری و پشتیبانی ۱۲ ماهه رایگان، چیزی است که در همه محصولات خوب بازار وجود دارد و در «منطق» نیز ایضا!

دیدگاهتان را بنویسید