با بهترین نرم افزارها برای برنامه نویسی آشنا شوید

توجه داشته باشید که قبل از وارد کردن تصویر ابتدا محل قرارگیری تصویر را مشخص کنید و در انتهای آخرین خط قبل از تصویر یک خط فضا ایجاد کنید. برای تغییر پارامترهای دیگر نیز در گوشه بالای تصویر سمت راست نیز گزینه ای وجود دارد که با کلیک بر روی آن می توان این کار را انجام داد.

برای دریافت خلاصه صورتحساب دوره، مشترکین میتوانند با ارسال شماره ۸ رقتی تلفن ثابت خود بدون کد به شماره ۳۰۰۰۷۱۳ خلاصه صورتحساب دوره ای خود را مشاهده نمایند. روش های پرداخت قبض تلفن ثابت با تلفن به شرح ذیل می باشد: پرداخت قبوض تلفن با ۱۸۱۸ : مشترکین محترم تلفن ثابت میتوانند با شماره گیری ۱۸۱۸ (از تلفن ثابت یا تلفن همراه) و قبض خود را پرداخت نمایند. برای اینکه بتوانید در نرم افزار ورد تصویر را در مکان دلخواه قرار دهید باید از باکس wrap text استفاده کرد. در سیستم عامل اندرويد يا قید آزاد کردن IOS و دور زدن ساز و کار های امنیتي خودداری نمائید.

اپلیکیشن های پرداخت موبایلی که در نسخه های مختلف IOS و اندوریدی و ویندوزی ارایه می شوند، امکان پرداخت آسان را فراهم کرده اند. در نرم افزار ورد نیز قابلیت وارد کردن تصویر وجود دارد و میتوان تصاویر مختلفی را وارد متن یا صفحه ورد کرد. پنجره ای باز می شود که توسط آن محل قرار داشتن عکس را انتخاب کرده و تصویر مورد نظر را می یابیم و روی آن کلیک کرده و گزینه insert را میزنیم با این کار تصویر وارد سند میشود. از مزایای این ابزار قدرتمند این است که دارای پشتیبانی آنلاین است و مایکروسافت به طور مداوم این محصول را به روز نگه میدارد.

ساختارهای داده مانند رشته (string)، آرایه (array) یا هش (hash) را یاد بگیرید. با این گزینه امکان جابجایی تصویر وجود دارد و مانند گزینه قبلی با کلیک کردن و رهاسازی می توان تصویر را جابجا کرد. امکان تعیین سطح دسترسی و کنترل عملیات کاربران را دارا باشد. با انتخاب این گزینه در نرم افزار word تصویر دقیقا در محلی که مشخص کرده اید قرار میگیرد و هیچگونه امکان جابجایی آن وجود ندارد و متن نیز نمیتواند در چپ و راست تصویر قرار بگیرد. در بخش خرید لایسنس آنتیویروس، امکان خرید لایسنس آنتیویروسهای Eset و Bitdefender را خواهید داشت که در آینده لایسنسها بیشتری به این بخش اضافه خواهد شد.

تلفن ثابت همواره یکی از ابراز های پر کابرد و ضروری در محل کار و خانه است به طوری که با ظهور تلفن های همراه و موبایل همچنان استفاده از تلفن ثابت پا برجا است. با استفاده از تلفن همراه و تلفن گوشی به راحتی میتوانید مبلغ صورت حساب قبض تلفن ثابت را استعلام نموده و در صورت تمایل قبض خود را پرداخت نمایید. در این بخش روش های پرداخت قبض تلفن ثابت را بیان خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید