اداره کل آموزش فنی و حرفهای مازندران

در ضمن برای یک کار خاص معمولاً چندین برنامۀ رایانهای وجود دارد که بسته به انتخاب کاربر و قدرت آن نرم افزار میتواند از بین آنها یکی را انتخاب کرد. همانطور که قبلاً هم در صفحات دیگر تارنما گفته شد، کاربران رایانه معمولاً باید کار با نرم افزارها را بیاموزند که عمده برنامههای رایانهای از نوع گرافیکی هستند. بیشتر نرم افزارها به صورت تجاری عرضه میشوند. حالا اگر خواسته باشید بدانید که نرم افزارها برای ما چه کاری را انجام میدهند، باید به فعالیت مورد علاقهتان توجه کنید.

طراحی و تولید نرم افزار برای فعالیت های مختلف، راندمان کاری را افزایش می دهد! حتی اگر در یک مطب پزشکی چندین پزشک با تخصصهای مختلف به همراه دستیارانشان فعالیت داشته باشند، از امکانات چند بخشی در نرم افزار مدیریت مطب میتوانند استفاده کنند. حتی ممکن است انتخاب نادرست نرم افزار حسابداری و مالی ، فعالیت عادی شرکت را دچار اختلال یا حتی توقف کند.

جالب توجه است که فینتو بر خلاف شرکت های همکار، برای پشتیبانی 24 ساعته نرم افزار های خود هزینه ای را دریافت نمی کند. MathWorks MATLAB جدیدترین نسخه نرم افزار شرکت Mathworks است که به تازگی به بازار عرضه شده است. هدف این دوره آشنا کردن هنرجویان با اصول و مقدمات ترسیم به کمک نرم افزار اتوکد است.

احتمالا در مکانیزه کردن سیستمهای خود قصد داریم برخی از این واحدها توسط نرم افزار با هم مرتبط باشند و یا بالعکس . به این ترتیب کار کردن با رایانه برای کاربر نهایی بسیار ساده شده است که پایگاه کاربر رایانه سعی خواهد کرد، از نظر آموزشی نیازهای تمامی کاربران را پاسخگو باشد.

دیدگاهتان را بنویسید