اداره کل آموزش فنی و حرفهای مازندران

گروه نرم افزاری کامیشا، پکیجی به نام اورانوس را روانه بازار کرده که روی سکوهای مختلف قابلیت نصب داشته و می توانید از طریق گوشی های هوشمند، به اطلاعات آن دسترسی داشته باشید. وقتی صحبت از نرم افزار تحت ویندوز می شود یعنی نرم افزارهایی که بر روی سیستم عامل ویندوز نصب می شوند و فقط در سیستم عامل ویندوز اجرا می شوند. البته تعداد این برنامهها واقعا بیشمار است و ما توانستیم فقط به چند مورد اشاره کنیم.

اگر نمایندگی و شعب در داخل یا خارج از کشور دارید و به دنبال حسابداری کل و معین هستید و استفاده از خروجی سایر نرم افزارها مثل انبارداری، پندار که محصول داده پردازی پندار سیستم است را توصیه می کنیم. ما میتوانیم در پیادهسازی اصولی و کامل بهترین نرم افزار سی آر ام به شما کمک کنیم.

پشتیبانی ۱۲ ماهه و محیط ساده و رابط کاربری آسان، از خدمات این محصول است که در دسته محصولات زیر ۲۰ میلیون ریال محسوب می شود. سکویی جامع برای رفع نیازهای جامع مالی شرکت ها و موسسات ایرانی که هم تحت سرویس ابری و هم تحت ویندوز و اندروید و وب، کار می کند و ۱۲ ماه پشتیبانی رایگان و آموزش دارد. پشتیبانی رایگان ۱۲ ماهه و آموزش گسترده از جمله مزیت های محصول است. محیطی حرفه ای اما ساده با رابط کاربری قوی داشته و ۳ ماه پشتیبانی رایگان و ۱ روز آموزش رایگان نیز در اختیار استارت آپ ها قرار می دهد.

پشتیبانی رایگان چند ماهه و دسترسی آسان و کاربری ساده و ظاهری شیک، نشان از توجه «کامیشا» به مقولات UI-UX در طراحی این نرم افزار بوده است. شرکتی که از دیر باز با دنبال تولید نرم افزار های مدیریتی و ویرایش تصاویر بوده و حالا پس از چند سال توانسته تا حدود زیادی حمایت و نظر کاربران را جلب نماید. ااگر به دنبال مجموعه ای برای استفاده از فناوری روز در مدیریت مالی هستید، ناپال، راهکارهای جامع ارائه می کند با ۳ دهه فعالیت دراین حوزه. پندار سیستم، گزینه ای است که برای افرادی که دنبال سادگی در عین کارآیی با قیمت مناسب هستند.

محبوب فروشگاه ها و اصناف و تولیدی ها بوده برای علاقمندان سرویس ابری نیز گزینه خوبی به نظر می رسد. شرکت نرم افزاری حسابداری پاتریس با محصولی تحت وب و اندروید، برای متقاضیان توزیع و پخش ، گزینه خوب و تخصصی به نظر می رسد. از جمله گران ترین نرم افزار های حسابداری امروز بازار، بهسا است که مخفف بهره وری هوشمند سازمان ایرانی نامیده شده است. نرم افزار خدمات پس از فروش شرکت سامانههای مدیریت، این امکان را برای سازمانها فراهم کرده است تا نرم افزاری کاملا یکپارچه، مبتنی بر نیازهای خاص هر سازمان و همچنین منطبق بر فرآیندهای سازمان در اختیار مدیران کسبوکارها قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید