اداره کل آموزش فنی و حرفهای مازندران

اما یکی از مهمترین تفاوتهای اپلیکیشن تلفن همراه و نرم افزار تحت وب این است که برای کار با اولی نیاز به اینترنت نیست ولی کار با سامانه تحت وب بدون اتصال به اینترنت، غیرممکن است. از نصب برنامه های کاربردی تلفن همراه که مجوزهای بیش از اندازه درخواست مي نمايند، پرهیز شود. نرم افزار یک نام عام است که به تمام برنامه ها ( که خود مجموعه ای از دستورالعملها می باشند ) اطلاق شده و نحوه رفتار کامپیوتر را تعیین می کنند .

MSP یعنی Micro Soft Project و نرم افزاری است که توسط شرکت micro soft جهت انجام برنامه ریزی و کنترل پروژه طراحی و ارائه شده است. در این دوره هنرجویان با تکنیکهای پیشرفته و سیستمهای مدیریت ترسیم و ارایه در اتوکد آشنا شده و می توانند پروژه های بزرگ را مدیریت نموده و از عهده ترسیم های خاص و سنگین برآیند. مشتریان آنها از شرکتهای بزرگ تا کسبوکارهای کوچک متغیر میباشند.

طراحی واکنشگرای این برنامهها بسیار شبیه به برنامههای تلفن همراه است و در نگاه اول تفاوت زیادی با آنها ندارد؛ چرا که معمولاً طراحی ظاهری برنامههای تحت وب شبیه به اپلیکیشنهای تلفن همراه انجام میشود. اپلیکیشن تلفن همراه برای سیستمعاملهای اختصاصی iOS و Android طراحی شده و از طریق اپاستور و گوگلپلی دانلود شده و نصب میشوند. در صورت مفقودی يا سرقت تلفن همراه سريعا درخواست غیرفعال نمودن شماره سیم کارت را به شعبه اعلام نمايید. اما اگر داشتن اپلیکیشن تلفن همراه برای کسبوکارتان مهم است، میتوانید از روش جایگزین، یعنی نرمافزارهای تحت وب استفاده کنید.

کسبوکارها معمولا وقتی از صفحات گسترده و متناسب با سیستمهای نرمافزاری متفاوت استفاده میکنند، به نرم افزار جامع ERP روی میآورند و برای هموارسازی مسیر رشد نیاز به قابلیتهای یکپارچه نرم افزار ERP دارند. اکثر کاربران با دکمه Print Screen بر روی کیبورد آشنایی دارند، این دکمه برای عکس گرفتن از محیط ویندوز به کار میرود، اما نمیتواند از صفحه پخش فیلم عکس بگیرد و تصویر سیاه خواهد شد. با اين کار کليه اطلاعات حسابهای ثبت شده بر روی گوشی از بين می روند. این دوره می تواند برای تمام کسانی که با نقشه کشی سروکار دارند مفید واقع شود.

همین مسئله باعث شده است که طراحی نرم افزار تحت وب یک راهحل جامع برای چندین پلتفرم باشد. این نرم افزار با اعمال برخی محدودیتها و حذف اندکی از امکانات خاص، نسخهای از نرم افزار حسابداری نوسا مدل M میباشد. قطعات با معماری و استانداردهای خاصی طراحی میشود. استقرارها معمولا شامل یک ERP یک لایه بزرگ هستند که در سراسر سازمان اجرا میشود و عملکردهایی را شامل میشود که برای کل سازمان بسیار مهم هستند.

دیدگاهتان را بنویسید