اخبار تکنولوژی و فناوری روز ایران و جهان Tech News Agency

بنابراین، اگر شما به دنبال وب سایت های تکنولوژی کامپیوتر هستید، باید از Wired بازدید کنید. در صفحه دنیای تکنولوژی و علم دیجیکالا مگ جدیدترین اخبار علم و فناوری و هزاران مقاله درباره تکنولوژی را دنبال کنید. دیجیکالا مگ یک رسانهی آنلاین با محوریت موضوعات مرتبط با فناوری و سبک زندگی مدرن است که در تابستان سال ۱۳۹۴ توسط وبسایت دیجیکالا ایجاد شد.

TechRadar بزرگترین کمپانی فعال در زمینهی تکنولوژی در بریتانیای کبیر است که همواه با اخبار جدید و صادقانه در این حوزه بهروز است. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

این بستر اغلب به عنوان یکی از بهترین و قابل اطمینان ترین منابع برای دریافت اخبار مربوط به Apple شناخته میشود. این بستر شما را به غرق شدن در دنیای تکنولوژی سوق میدهد. اگر کامپیوترتان در هر زمینه ای برای شما مشکل ساز شده است، میتوانید مورد را در انجمن سایت مطرح نموده و اعضای انجمن در اسرع وقت محتمل ترین راهکار ها را به شما ارائه خواهند کرد.

نه تنها این، بلکه The next web همچنین برای ارائه مشخصات و ویژگی های ابزار و دستگاه شناخته شده است. سامسونگ اخیرا از سری گلکسی S22 رونمایی کرد و حالا این شرکت خود را برای معرفی گوشی گلکسی S22 FE آماده میکند. بنابراین، این یکی از بهترین وب سایتهای ابزارهای تبلیغاتی در سال 2018 است. یکی از قدیمی ترین و قابل اطمینان ترین وبلاگ های فن آوری اطلاعات Digtaltrends است که از طریق آن میتوانید آخرین اخبار تکنولوژی را بخوانید.

شما میتوانید اطلاعاتی را در مورد هزاران لوازم جانبی که سازگار با سیستم عامل های iOS و Mac OSX است جمع آوری کنید. بنابراین، این یکی دیگر از بهترین وب سایت های تکنولوژی است که شما میتوانید در سال 2018 از آن دیدن فرمایید. این یکی از قدیمیترین و پیشروترین وب سایت های تکنولوژی است که روزانه میلیون ها بازدیدکننده را به خود میبیند.

دیدگاهتان را بنویسید