اخبار تکنولوژی و سایت های منتخب آن

دیجیکالا مگ یک رسانهی آنلاین با محوریت موضوعات مرتبط با فناوری و سبک زندگی مدرن است که در تابستان سال ۱۳۹۴ توسط وبسایت دیجیکالا ایجاد شد. خب، اگر شما یک تکنسین حرفه ای پیگیر تکنولوژی هستید، پس مطمئنا عاشق Cnet خواهید شد. در Digitaltrends، شما میتوانید اطلاعات جامعی در مورد طیف گسترده ای از محصولات از جمله گوشی های هوشمند، دوربین های دیجیتال، کامپیوتر، لپ تاپ، دستگاه های بازی و غیره جمع آوری کنید.

نه تنها این، بلکه The next web همچنین برای ارائه مشخصات و ویژگی های ابزار و دستگاه شناخته شده است. شما آخرین اخبار در مورد اپلیکیشن ها، نرم افزار، سیستم عامل و محصولات را درThe Next Web پیدا خواهید کرد. یکی از آخرین و پیشتاز ترین وبلاگ های تکنولوژی سایت The Next Web است که ماهانه بیش از 7 میلیون بازدیدکننده دارد. یکی از قدیمی ترین و قابل اطمینان ترین وبلاگ های فن آوری اطلاعات Digtaltrends است که از طریق آن میتوانید آخرین اخبار تکنولوژی را بخوانید.

این سایت طیف گسترده ای از اخبار مربوط به محصولات تکنولوژی از مایکروسافت، گوگل، اپل، امنیت، آخرین روند پیشرفت تکنولوژی و غیره را پوشش میدهد. نه تنها این، Wired همچنین متخصص در پوشش روند پیشرفت تکنولوژی است. اما همچنان بخش علم و تکنولوژی هستهی مرکزی این رسانه محسوب میشود و هر روز با جذب کردن افراد متخصص و علاقهمند بیشتر تلاش میکند به بهترین منبع آنلاین موجود در این حوزه تبدیا شود. در ابتدای کار تیمی از کارشناسان و افراد متخصص در حوزهی فناوری در دیجیکالا مگ دور هم آمده اند تا بهترین و کاملترین مرجع مقالات و اخبار تکنولوژی را در اختیار کاربران قرار دهد.

این بستر اغلب به عنوان یکی از بهترین و قابل اطمینان ترین منابع برای دریافت اخبار مربوط به Apple شناخته میشود. این بستر شما را به غرق شدن در دنیای تکنولوژی سوق میدهد. خب، اگر شما از طرفداران پر و پا قرص محصولات Apple هستید، پس حتما سایت 9to5Mac را نشانه گذاری کنید.

و آینده با سرعتی بیشتر از قبل، در حال رقم خوردن است. TechRadar بزرگترین کمپانی فعال در زمینهی تکنولوژی در بریتانیای کبیر است که همواه با اخبار جدید و صادقانه در این حوزه بهروز است. Theverge یک پایگاه چندرسانهای جاهطلب در زمینهی تکنولوژی است که در سال 2011 پایهریزی شد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست.

دیدگاهتان را بنویسید