اخبار تکنولوژی و سایت های منتخب آن

تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. این سایت که نزدیک به دو دهه از فعالیتش میگذرد، همواره به روز رسانی شده و آخرین اخبار و شایعات رخ داده در جهان تکنولوژی را پوشش میدهد. شما آخرین اخبار در مورد اپلیکیشن ها، نرم افزار، سیستم عامل و محصولات را درThe Next Web پیدا خواهید کرد. شما آخرین اخبار را پیدا خواهید کرد و همچنین بررسی ها در مورد ابزارهای جدید را پوشش میدهد. از آنجایی که منابع متفاوت و بسیاری در این زمینه به وجود آمدهاند؛ لذا پیدا کردن منبع موثق و قابل اطمینان چندان راحت نخواهد بود.

این وبسایت با حضور بیش از شانزده سال در این عرصه، روز به روز تمرکز مباحث خود را بر روی آینده بیشتر میکند. Theverge یک پایگاه چندرسانهای جاهطلب در زمینهی تکنولوژی است که در سال 2011 پایهریزی شد. Engadget خود را منبع و سرچشمهی تمام مرور ادبیات و اخبار در زمینهی تکنولوژی میداند. TechRadar بزرگترین کمپانی فعال در زمینهی تکنولوژی در بریتانیای کبیر است که همواه با اخبار جدید و صادقانه در این حوزه بهروز است.

دیگر فرقی نمیکند مرز جغرافیایی افراد کجاست، تکنولوژی آنها را گرد هم میآورد و به راحتی از تمام دنیا با خبر میشوند و این رسالت دنیای دیجیتال است. این کمپانی به هیچ وجه اخبار خود را به شکل جانبدارانه منتشر نمیکند؛ درنتیجه هیچگاه باعث گمراهی مخاطبان خود نمیشود. این سایت طیف گسترده ای از اخبار مربوط به محصولات تکنولوژی از مایکروسافت، گوگل، اپل، امنیت، آخرین روند پیشرفت تکنولوژی و غیره را پوشش میدهد. یکی از آخرین و پیشتاز ترین وبلاگ های تکنولوژی سایت The Next Web است که ماهانه بیش از 7 میلیون بازدیدکننده دارد.

این یکی از قدیمیترین و پیشروترین وب سایت های تکنولوژی است که روزانه میلیون ها بازدیدکننده را به خود میبیند. برای همین، میتوان گفت که یکی از قدیمیترین و سیستماتیکترین وبسایتهای این زمینه است. بهترین راه برای بهروز بودن علم ما، چک کردن روزانهی اخبار مربوط به حوزهی تکنولوژی و فنآوری است. این سایت یکی از بهترین و صادقانهترین سایتها برای بیان نقلقولها و نظرات است.

هدف این وبسایت این است که نشان دهند، تکنولوژی به چه میزان میتواند در آیندهی بشریت و مخاطبان نجومی خود تاثیرگذار باشد. این وبسایت میگوید که در دنیایی از صفحات مات و مبهوت ماندهایم که همه مسائل اعم از علم، حمل و نقل، رسانه و … تحت تاثیر تکنولوژی قرار گرفتهاند. مایکروسافت به همه کاربران مرورگر اینترنت اکسپلورر اعلام کرده است که به مرورگر اج سوئیچ کنند. علم تکنولوژی روزانه در حال پیشرفت و تغییر است، به عبارتی امروزه این علم به گونهای شده است که اگر مدت کوتاهی از اینترنت و اخبار مربوط به تکنولوژی دور بمانید، مطالب بسیار زیادی را از دست خواهید داد.

دیدگاهتان را بنویسید