آژانس دیجیتال مارکتینگ و آژانس توسعه آنلاین کسب و کار

این خودروها به رانندگان اجازه میدهند که در زمان حضور در خودرو به فعالیتهای دیگری مانند انجام امور اداری، آموزشی و اجتماعیشان بپردازند. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. در حقیقت هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ مانند یک کودک نوپا هرروز بیشتر از قبل یاد میگیرند. علاوه بر این ماشین لرنینگ و هوش مصنوعی مثل یک موتور محرک برای پیشرفت سایر تکنولوژیها هستند.

]در کنار این خط فکری باید به خاطر داشت که امید هنری برگسون به یک اتحاد بین دانش مکانیک و عرفان ـ آخرین فصل کتاب دو سرچشمة اخلاق و دین27ـ تحقق نیافته است. فناوری (تکنولوژی) شیوه و شگرد ساخت و کاربرد ابزار، دستگاهها، مادهها و فرایندهایی است که گره گشای دشواریهای انسان است.

فناوری یا تکنولوژی شگردها وبه کاربردن ابزارها، دستگاهها، مادهها و فرایندهایی گره گشای دشواریهای انسان است. فناوری را میتوان کلیه دانشها، فرایندها، ابزارها، روشها و سیستمهای به کار رفته در ساخت محصولات و ارائه خدمات تعریف کرد. سرعت بالای انتقال اطلاعات در زمان واقعی، حرکت اتومبیل های خودران را راحتتر میکند و هر چیزی که با اینترنت کار میکند، فوقالعاده سریعتر و پیشرفتهتر خواهد شد! اما همچنان بخش علم و تکنولوژی هستهی مرکزی این رسانه محسوب میشود و هر روز با جذب کردن افراد متخصص و علاقهمند بیشتر تلاش میکند به بهترین منبع آنلاین موجود در این حوزه تبدیا شود.

جهانی دیجیتالی که بشر در آینده نزدیک به طور کامل در آن غوطه ور میشود. مزارع هوشمند، لباسها و هرآنچه که فکرش را نمیکنید در آینده نزدیک به اینترنت متصل خواهند شد. موبایلهای هوشمند متصل به اینترنت امکاناتی را به افراد عادی میدهند که تا چند سال پیش تنها برای گروه خاصی از مردم در دسترس بودند.

مالکیت معنوی در تمام نقاط زندگی ما نفوذ کرده است از خرید لباس و خوردنی های مختلف گرفته تا سرگرمی مورد علاقه ی ما. پیشرفت در محاسبات و تجزیه و تحلیلها، جهشهای باورنکردنی در درک ما از ژنوم انسان ایجاد کرده است. واقعیت مجازی و افزوده: پردازندههای کامپیوتری این روزها آنقدر سریع شدهاند که میتوانند به خوبی تجربه لذتبخشی از واقعیت مجازی و افزوده را برای ما ایجاد کنند.

دیدگاهتان را بنویسید