آژانس دیجیتال مارکتینگ و آژانس توسعه آنلاین کسب و کار

امروزه بسیاری از فناوریها در نتیجه پژوهش به دست میآیند و پژوهشگاههای فناوری زیادی در سراسر جهان بر پا شدهاست. در این صفحه تعداد 1597 مقاله تخصصی درباره فناوری (تکنولوژی) که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. طبق تصمیمات اتخاذ شده هیئت تحریره در جلسه مورخ 1397/10/24، مقالاتی که قبل از سال 95 پذیرش گرفته و بنا بر پیگیریهای متعدد کارشناسان نشریه، نویسندگان اطلاعات درخواستی را در اختیار نشریه نگذاشته اند، ازفهرست چاپ حذف خواهند شد.

RSR همین حالا از طریق جدیدترین نسخه ۲۰۲۲ آدرنالین در دسترس است و البته تنها امکان استفاده از آن روی کارت گرافیک سری RX 5000 یا جدیدتر وجود دارد. فناوری یا تکنولوژی شگردها وبه کاربردن ابزارها، دستگاهها، مادهها و فرایندهایی گره گشای دشواریهای انسان است. فناوری استفاده عملی از دانش و مهارت برای ساختن ابزار ماشین ساختمان وسیله نقلیه و سایر وسایل مورد نیاز دیگر است.

فن آوری، دانش – مهارت تولید افزار (سخت و نرم) است. در همین حال موج جدیدی از ساخت خودروهای پرنده توسط استارت آپ های مختلف به راه افتاده است. پهپادها هم در ابتدا یک تکنولوژی نظامی بودند، اما به سرعت برای انجام کارهای مختلف تجاری و مصرفی مورد استفاده قرار گرفتند؛ تا جایی که حالا شرکتهای بزرگی مانند آمازون و گوگل در حال ساخت پهپادهای خودشان هستند. خودروهای بدون راننده تا حدود 3 تا 5 سال آینده ایمنتر شده و به تولید انبوه میرسند. پهپادها و خودروهای پرنده: GPS اولین بار بهعنوان یک تکنولوژی نظامی معرفی شد، اما حالا برای تاکسی گرفتن، پیدا کردن مسیر و حتی انجام بازیهایی مانند پوکمون هم بهکار برده میشود.

خودروهای پرنده از همان تکنولوژی پهپادها استفاده میکنند، اما آنقدر بزرگ هستند که بتوانند حتی افراد را هم جابهجا کنند. در همین حال کیفیت آموزش آنلاین هم رو به بهبود است. این بهبودها بهطور عمده به خاطر پیشرفتهای گسترده در تکنولوژی، آغاز عصر صنعتی و ادامه عصر اطلاعات ایجاد شدهاند.

دیدگاهتان را بنویسید